Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki letörölte iwiwről...

Ha valaki letörölte iwiwről az eddigi ismerősét, akkor már nem is fog köszönni neki? Hogyan bünteti meg őt? (Nem vagyok érintett)

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
pfff. sőt, már akkor sem, ha nem lájkolja a hozzászólását
2010. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem töröltem még le ismerőst az iwiw-ről,de ha azt tenném,az biztos azért lenne,mert teljes szivemből gyűlölöm,és teljes mértékben függetleníteni akarom tőle magamat,tehát valószínű,hogy nem is köszönnék már neki.De ez sokmindentől függ azért...
2010. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na ezért nincs iwiwem, megsértődne az összes ismerősöm hogy nincs 24órám naponta, hogy lájkoljam a videóikat.
2010. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

engem is töröltek már ki, de nem tudom miért.

tényleg miért?

2010. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint én vagyok a legkönnyebb helyzetben? 1 éve költöztem el otthonról és elég ritkán járok haza mivel 170km. Így bárkit is törölnék, mire hazamegyek el is felejtik. :-D

Szerintem ha valaki azért bűntet meg valakit, mert letötölte egy hülye honlapról akkor az nem normális. Bocsi...

2010. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Összevesztek. És akkor már gyűlöli őt?
2010. júl. 23. 15:43
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
sztem ott kezdődik a normalitás, h az ember ilyen iwiw-színvonalú oldalakra nem teszi fel magát, és nem is foglalkozik velük
2010. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát eddig barátnők voltak, ezért vették fel egymást akkoriban...
2010. júl. 23. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!