Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szombat éjszaka lefeküdtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombat éjszaka lefeküdtem a barátommal Az elején nem védekezett, de letörölte az előváladékot, és úgy csináltuk. Mennyi az esély rá, hogy terhes legyek? Közben kiszámoltam és peteérésem is volt. Tesztet mikor csináljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az előváldékot nem tudta úgy letörölni, hogy ne maradjon benned a nagy része. Van esély rá hogy terhes vagy. Tesztet szerintem szerda este, csütörtök reggel csinálj.
2011. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 hét múlva derül csak ki, nem érdemes még tesztelned. Van esélyed a terhességre, az előváladék is tartalmaz spermiumokat. Esemény utáni tabletta megfontolandó.
2011. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
van rá esély...de tesztet hiába csinálsz nem mutatja ki...én voltam nőgyogyásnál ő mondta hogy a teszt hatóideje mikor már kimutatja hogy terhes vagy 2hét aktus után..ugyanugy mint a nőgyógyász is annyiidő után tudja megmondani....ha tegnap feküdtél le vele vegyetek esemény utánni tablettát az a biztos..
2011. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
utolsóval egyre gondoltunk:)
2011. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ariadne13 ***** válasza:
miért nem lehet normálisan előre gondolkodni :DDD???
2011. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Elismerem, hogy az előttem szólók által leírtakban lehet némi igazság, de ezt a túlzott előváladék misztifikálást nem tartom megalapozottnak.

Nem elképzelhetetlen, hogy az előváladékban legyenek életképes spermiumok, de erre akkor van a legnagyobb esély, ha a fiú az aktus előtt közvetlenül már átesett egy magömlésen. Egyéb esetben igen kicsi a valószínűsége a terhességnek.

Nyilván előfordult a világtörténelemben, hogy valaki az előváladéktól lett szimplán terhes. Nos az vagy extrán fertilis, mind a férfi mind a nő, vagy arra nem tértek ki, hogy a férfi mit is csinált az aktus előtt, illetve esetleg elfelejtették, közösen mit csináltak. Erről nem szólnak a statisztikák. Csak arról, hogy "Úristen" juj de teherbe lehet esni, mert 100 nőből 40-nek sikerült. Ahogy arról sem esik szó, hogy vajon hány férfi tagadja le a barátnője előtt, hogy mégsem sikerült a megszakítás, vagy ismeri be mondjuk hogy mégsem tudja annyira pontosan meghatározni a magömlés időpontját, vagy az elnyújtott stb.

Az eseményi utáni tabletta elég drasztikus beavatkozás a szervezet hormonháztartásába. Tapasztalatból tudom, ahogy azt is, hogy az előváladéktól sem mindenki esik teherbe. Nem játék, nem lehet hetente egyet bekapkodni, és az sem szerencsés ha erre buzdítjuk feltétlenül a kérdezőt.

Ugyanakkor olyat is ismerek, aki az eseményi utáni után is megesett. Megfelelő és időben történő alkalmazása mellett!!! Na bumm. Vannak akik továbbszaporodásra hivatottak.


Kedves Kérdező!

Javaslom a fent leírtak tükrében járd gyorsan körbe a témát, és a már meglévő, illetve szerzett információk alapján hozd meg a megfelelő döntést. Amennyiben téged megnyugtat és szükségét érzed, menj el orvoshoz, aki különösebb macera és kérdezgetés nélkül felírja neked a tablettát.

Legközelebb pedig az aktus előtt kérdezz! Pl. egy nőgyógyászt a lehetséges védekezési módokról és azok alkalmazásáról, kockázatairól. Esetleg gondolkozz. Aki felnőtt akar lenni, az viselkedjen is úgy, ellenkező esetben viselje a következményeit.

2011. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi lett végül?
2019. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!