Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek el fogom bénázni?...

Szerintetek el fogom bénázni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,s még életemben nem verekedtem,ököllel.S félek,ha odakerül a sor,tök béna leszek,s célozni se tudok,s erősen ütni.Szerintetek?Kérlek kíméljetek a lealázó válaszoktól!
2010. júl. 24. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi :) Ne azon törd az agyad, hogy mit fogsz csinálni verekedés közben, hanem hogy hogyan kerüld el a verekedés puszta lehetőségét is.

Én is erre törekszem, igyekszek kimászni mindenféle kétes ügyből, és ha végképp minden szakad, akkor készen állok a harcra, mert önvédelmi edzésre fogok járni szeptembertől: http://www.youtube.com/watch?v=h__CdPeJoXo

2010. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
am. én is 14 vagyok :)
2010. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel 14 vagy, letegezlek, ha nem gond. :) A kérdésed olyan, mintha verekedésre készülnél, vagy esetleg valaki belédkötött? 14 évesen ált. nem könnyű, ráadásul a hormonok is tombolnak. Nekem is volt anno két srác osztálytársam, akik apróságon összeverekedtek, csak beszólás volt, egyiknek vicc, a másiknál meg elszakadt a cérna.

Próbálj meg higgadt maradni, és mindig gondolkozz, mielőtt cselekszel. Ha komoly gondjaid vannak, talán érdemes más megoldást keresni, ha megnyugodnál tőle, akkor vegyél részt valamilyen önvédelmi képzésben, tanulj küzdősportot (a neten sok dolgot megtalálhatsz), de az önfegyelem mindig fontos, különösen ha majd később te leszel az erősebb!

2010. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. júl. 24. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!