Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az utcai oktalan beszólogatásr...

Az utcai oktalan beszólogatásra a kisebbség részéről jó taktika ha szó nélkül továbbmenve reagálok?

Figyelt kérdés
egy tíz perces út a boltba kisvárosban elég hozzá hogy valami történjen, aktuálisan egy cigány lánytrió döntött úgy hogy messziről kikacag, majd elhaladva egymás mellett a járdán válogatott ocsmányságokat vág hozzám a külsőmet kritizálva, én szótlanul elhaladva mellettük próbáltam lezárni. nem igazán tudom hogy kezeljem az ilyesmit
2020. márc. 10. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem , megszokod . Veszel,paprikasprét lefújod mindet elkotródnak . Ha van kutya rajuk ereszted .
2020. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy fejlettlenségük miatt ilyen állatiasan viselkednek, amíg nem vagy fizikai veszélyben, csak kezeld úgy, mint az ugató kutyákat, azok is a frusztráltságuk és fejlettlenségük miatt van.
2020. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Az előzőt kicsit elegánsabban fogalmazva, azzal foglalkozz, ami érdekel, ami befolyással van rád. A többit hagyd. A beszólások egyfajta bátorságkényszerből származnak, alávalóbbnak érzik magukat, és önmaguknak meg kell magyarázniuk, hogy ők is mernek valamit. Ennyi telik, büszkék lesznek. Ám ha nincs hatás, azt sikertelenségnek szokás megélni. Sikertelen dolgot meg minek tegyen az ember.

Zavar a szöveg? Mert figyeled. Mert érdekel, kíváncsi vagy. Keress izgalmasabb elfoglaltságot, menet közben sok mindenen lehet gondolkodni, kivált boltba menet.

2020. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Te csak siman zavarban vagy a csajoktol es Ok ezen jot vidulnak. Ne szegyeld magad, majd kinovod.


Koszonj rajuk: "szevasztok csajok" … es menj tovabb mosolyogva.

2020. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!