Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon milyen erős az alulreprezentált faji kisebbség ( pl néger ) ellenes rasszizmus?

Figyelt kérdés

Egy másik általam kezdett topicban azt írta egy fórum tag hogy szerinte Magyarországon alapvetően rasszisták az emberek . Nos én ezzel az állítással nem tudok egyet érteni , mert én személy szerint még soha nem vettem észre azt hogy MO-n utálnák az alulreprezentált faji kisebbségeket .


Szóval mi a véleményetek ? Szerintetek MO-n még az alulreprezentált faji kisebbségeket is utálják ?



#rasszizmus Magyarországon
2018. júl. 29. 16:14
 1/8 anonim válasza:
19%
én a négereket az arabokat és a zsidókat is utálom, nemcsak a cigányokat... :/
2018. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért ?
2018. júl. 29. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Na igen ez érdekes kérdés. Régen a négerek exotikusnak számítottak, de senkinek nem volt semmi baja velük.


De az utóbbi években az embereket besz@ratja a kormány ugyebár... Nagyvárosokban van egy-két fekete ezért nem tűnnek fel, de faluban simán kihívná a rendőrséget valami sokat tévéző nagyi. Mentségünkre szóljon azért hogy a meglévő rasszizmus senkit nem ösztönözne támadásra, inkább csak félnének egyesek.

2018. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem fél tőlük senki és talán nem is utálják őket, csak ha már létezik egy kerítés és elvileg nem jöhetnek be, akkor van rá esély, hogy beszökött bűnöző, aki a magyar törvények ellen vétett, hiszen a jogi határzár óta bűncselekmény az illegális határátlépés, ekkor értelemszerű, hogy értesítik a hatóságot, mert vidéken jobban tisztelik a törvényeket.
2018. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Továbbá, ha illegális a jelenléte, akkor valószínűtlen, hogy tisztességes úton el tudja tartani magát és hacsak nincs kitömve a bukszája, ami a többségükre nem jellemző, akkor várható tőle, hogy további bűncselekményeket követ el és ez már ekkor jogos önvédelem vele szemben, egy potenciális bűnözőt normális ember nem támogat.
2018. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Mivel állami szinten zajlik rasszista politika a társadalom nagy egyetértése mellett, elég erősnek vélem.
2018. júl. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisebbségi vagy? Ha nem, akkor nincsen jogod ebben a témában dönteni. Nemrég történt, például, hogy két sétáló egyébként fehér nőre kihívta a rendőröket egy "migránsellenes, agymosott" néni, mert fejkendő volt a fején. Ezek után tippeljünk,ezelszigetelt eset-e, vagy csak azért kapott média hangot, mert fehéreket ért a megrázkódtatás.
2018. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nincs jogom dönteni ??? ...



Én nem akarok semmiről sem " dönteni " . Csak leírtam a véleményemet és ( nyilván ) kíváncsi vagyok a többi fórumozó véleményére .


Amúgy köszönöm a válaszodat .

2018. júl. 30. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!