Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg azt, hogy...

Honnan tudhatom meg azt, hogy mivel kapcsolatban tehetek fel kérdéseket ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Ezt most azért is kérdezem,mert az elmúlt majdnem fél évben voltak olyan kérdések,amelyekre szeretnék válaszokat kapni,de itt sem írhatom ki,pedig fontosnak érzem mert társadalmunkkal is kapcsolatosak a kérdéseim,mert 33 éves vagyok,de betegségem miatt én bizonyos dolgokra nem emlékszem.

#fontos kérdés #társadalmi kérdés #társadalommal kapcsolatos kérdések
2020. márc. 15. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy kicsit végigböngészed a pl.: első 5 oldalt az egyes, de a témádba sorolható kategóriákban, vagy elolvasod az általános leírásokat az oldalról, vagy az oldal keresőjébe beírod a te kérdéseid egyik kulcsszavát, így részben kiszűrheted, hogy esetleg nem kérdezte-e meg már valaki azt a kérdést hasonlóan. Szerintem.
2020. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kulcsszavakat írj be a Googlebe, és ott ahol van a sor, hogy képek, videó, térkép könyvek, vádárlás, járatok...


Lesz olyan, hogy keresőeszközök kattints rá, lesz olyan, hogy összes találat arra is bökj rá... ott szó szerinti keresés

2020. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. márc. 18. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!