Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cigány Magyar Mi igaz?

Tibor1998 kérdése:

Cigány Magyar Mi igaz?

Figyelt kérdés
Az tényleg igaz hogyha lefekszik egy teljes cigány egy teljes Magyarral és lesz egy utódjuk az fél cigány, ha az utód összefekszik megint egy Magyarral és abból is lesz utód az az utód csak negyed cigány ha meg a negyed cigány fekszik össze egy Magyarral annak az utódja már Magyar?

2020. márc. 19. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Folytasd a sort: nyolcad, tizenhatod, harmincketted, stb.

2020. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Romungónak hívják a félcigányokat.
2020. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tiszta vérű magyar meg tiszta vérű cigány. A rumungrók pedig nem a félcigányok.
2020. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták ez nem ilyen egyszerű. Gondolom nem érettségiztél bioszból. De csak józan paraszti ésszel gondolkozva is rájössz hogy nincs olyan hogy 100% magyar. Még egy nagyon világos bőrű szőke kékszemű embernél is kilehet mutatni pár %-ot más népek génjeiből.

Egyszer egy hülye skinhead ismerősömmel beszélgettem egy este ahol állította hogy neki a DNS teszt kihozta hogy ő 100% magyar :DD Hát azt hittem kiköpöm a sört amit ittam éppen.


Pl keress rá Michael Jackson lányára. Jacko eredetileg igencsak néger kinézetű volt mit tudjuk, viszont felesége pedig egy fehér szőke nő. Annak ellenére hogy a feketék génjei dominánsabbak mégis a lányuk, Paris abszolút nem néz ki afrikainak. Ugyanez volt a helyzet Obamánál is de ő mégis sokkal de sokkal inkább néz ki afrikainak mint európainak na akkor most ilyenkor mi van? :D Hiszen gyakorlatilag mind2 félig néger félig fehér de ha nem tudod hogy néztek ki a szüleik Obamát simán lenégerezed vagy félvérűzöd Parist viszont meg nem.

2020. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!