Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van hogyha valakire...

Miért van hogyha valakire ráirok valamit például ha megkérdezem hogy mi újság vele vahy hogy van akkor cseszik vissza írni? Ennyire gáz a kérdés?

Figyelt kérdés

Alap járaton is ez szokott lenni akármit írjak... most írhatjátok az okos fejetekkel (tisztelet a kívételnek) hogy szarnak a fejedre , nincs idejük stb.

Igen ám... csak ha nincs idejük akkor az hogy van hogy a nap 24 órábol folyamat látom a zöld kis pöttyöt a neve mellett és ráadásul oszt meg dolgokat az oldalán. Hogy van akkor ez? Ennyire ellenséges világot élünk hogy cseszik az egyik ember a másik emberre ? Nekem ne mondja senki hogy legalább 5 percet ne tudnának rá szánni ilyenkor... Vicc ! Egy kis odafigyelés a másikra már luxus??


2020. ápr. 5. 10:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy kicsit lehet, hogy régimódi vagyok, úgyhogy lehet nem jó a tanácsom, de nem veszíthetsz. Szóval ha igazán érdekel mi van vele. Akkor udvarias alapforma: Szia Kati/Zoli/XY hogy vagy/tok? Már régen hallottam felőled, hogy bírod a bezártságot? Mit csinálsz, mivel kötöd le magad? Nem lenne kedved beszélgetni? Üdv: Peti

Aztán, ha nem vagy fontos neki, a feje tetejére állhatsz, akkor sem fog visszaírni. Viszont, ha semleges, vagy pozitív vagy neki, akkor válaszolni fog, lehet, hogy nem azonnal, mondjuk egy pár nap múlva. Én is ritka, ha azonnal visszaírok. Mondjuk én telepítettem a message seen disable for facebook-ot, így nem látják, hogy elolvastam, ergo nincs sértődés.

2020. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szia ! köszi szépen a tanácsokat megprobálom egyszer bevetni ezeket !

Egyébként az az alkalmazás hogy működik pontossan?

2020. ápr. 5. 11:53
 13/15 anonim ***** válasza:

Írd be a google-ba message seen disable for facebook. És csak az alkalmazás hozzáadására kell kattintanod. Onnantól fogva nem fogják látni, ha elolvasod más üzenetét. Ezt onnan is látni fogod, hogy az üzeneted jobb alsó

sarkában a karika üres marad (ha jól emlékszem)


[link]


[link]

2020. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 as köszi szépen !:) Szép napot !
2020. ápr. 5. 13:06
 15/15 anonim ***** válasza:
én erre egy mondattal szoktam válaszolni (ha teszem): lóf...és esti fény. ennél többet a mizura ne várj. nyakon vágnám, aki megkérdezi, utálom ezt a kérdést.
2020. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!