Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Törött csomag? Mit tudok tenni?

Törött csomag? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Húsvétra rendeltünk a gyerekeknek egy homokozot,ami ma még is jött délután hozta a futár,Dpd lerakta az ajtoba,mikor kimentem hogy elrakjam megemeltem és láttam hogy össze van törve😪a szèlei levnnak törve és közepén is elvan törve 😪😪Ebben az esetben mit tudok csinálni?Hívtam a futart nem vette fel..Viszont nagyon szorít az idö itt van már husvet,és a gyerekek már nagyon vàrjàk 😪😔😒
2020. ápr. 8. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A félremagyarázásodat kiegészítem: ... a futár a csomagot be se hozta, csak bejött és az orrom alá nyomta az aláírni valót. Én, mint egy kiskutya aláírtam, hogy átvettem, adtam neki x forint borravalót, mire ő elviharzott. Hogy mit csinálj ? Annyit tehetsz, hogy tanulsz az esetből... hiszen aláírtad, hogy átvetted jó állapotban...
2020. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,nem így írtam le 🙄 a futár kihozta a csomagot amit be hozott az udvarba,az ajtoba letette,Mondta 7600ft amit oda is adtam neki,nem írtam alá semmit,nem kérte az aláírást,és utánna mikor be akartam hozni láttam hogy szét van törve.!Heti 3 alkalommal járnak hozzánk a futárok sosem jártam még így.
2020. ápr. 8. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos hívsz követtél el, mert fizetés előtt lett volna lehetőséged szemrevételezni. Most nem kell aláírni a válsághelyzet miatt, de mivel fizettél azzal elismerted hogy minden rendben van. Utólag próbálj meg reklamálni, de maximum a jóindulatra számíthatsz, jogilag nem reklamálhatsz. Sajnos tényleg figyelni kell, mert így anyagi kár érhet.
2020. ápr. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnézést kértek,és vissza vettèk a homokozott tegnap küldtèk a futàrt èrte,és màsikat kapunk kicserèlik és kárpotlàs kèppen 2db is kapunk,tehát nagyon rendesek voltak😊😊
2020. ápr. 16. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!