Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gólyatáborba mondtok nekünk...

Gólyatáborba mondtok nekünk jó kis beavatási szivatásokat leendő elsősöknek?

Figyelt kérdés

Kinek milyen ötlete van vagy miben volt esetleg része már?


Nem megpüfölésről van szó, na de főleg fiúkat azért szeretnénk kicsit megszivatni, hogy emlékezetes legyen.


2010. júl. 27. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Undorító dolog ez az úgymond "beavatási szivatás", és nagyon tudom sajnálni azokat, akiknek az tölti ki az életét, hogy ilyesmiken agyaljanak... Te szegény, hát tényleg nincs semmi/senki más, amivel elfoglalhatod magad?
2010. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Ezért nem voltam soha ilyen táborba. Szívassad a jó édes anyádat.
2010. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
undorító
2010. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem szükségesek az ilyen beavatások. Ha vannak az iskolában hagyományai ennek a dolognak, érdemes arra alapozni. A beavatás lényege ne a szívatás legyen, persze ez is fontos, hanem az, hogy közösséget kovácsoljatok a kopaszokból. És fontos az is, hogy ne kérjetek tőlük olyat, amit ti magatok ne tennétek meg.
2010. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Én nem tudtam elmenni a gólyatáborba, és sajnálom, hogy kihagytam a beavatást! Szerintem ha ízléses keretek között történik, nagyon élvezetes lehet annak is, akit épp beavatnak. Na persze vannak durvák is, pl.: apatej verseny-->biosz/kémia szakokon népszerű. A feladat lényege, hogy a fiúk csoportokba állnak össze, és kapnak egy poharat, amiben össze kell gyűjteni mindenki spermáját. Amelyik csapatnak több gyűlik össze, az nyer. Hallottam, hogy egy srác a deszkás nadrágja zsebében akarta odavinni a zsűrihez a poharat, és kiborult.

Na ez a feladat undorító, de nem az összes ilyen!

Bocsi kérdező, most hirtelen nem jut eszembe egy jó se, de ígérem, még gondolkodom rajta, és írok ha lesz ötlet :)

2010. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Ez az utolsó tényleg undorító...


Nálunk nagyrészt italozós játékok voltak, meg csapatban kellett építkezni, háborúsat játszani... Mondjuk ezekre nem nagyon emlékszek, mert az italozós játékok korán kiütöttek. :D

2010. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

utolsó: rohadtul nem azért vannak ezek a szertartások, hogy bárkinek is kellemetlen élményeket okozzunk. Hangsúlyozzuk is a gólyatáborban, hogy MINDENKI ABBAN VESZT RÉSZT, AMIBEN AKAR. Senkit sem kényszeríthetünk bele olyan dologba amihez nincsen kedve.

A gólyatábor pont hogy arról szól, hogy a gólyák életük egyik legjobb élményét szerezzék meg és ne azon görcsöljenek hogy vajon ma hogyan fogjuk őket megszívatni...

Baromi érdekes egyes karok szervezőinek gondolkodásmódja. És sajnos sokan ezért is félnek eljönni gólyatáborba, pedig a lényege hogy ismerjék meg egymást, érezzék a lehető legjobban magukat.

2010. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

háháhá


Na látom kb 1-1 az állás, sztem akiket éppen most szivatnak az az egyik tábor, akik meg túl vannak rajta vagy vagányabbak, azok a másik, ilyen egyszerű,


Na nem azért kérdeztem mert unatkozok és nincs más dolgunk, csak már nem elsőzör tesszük, és annyi mindennel szivattuk az elsősöket előző években, hogy kíváncsiak vagyunk, van-e valami új ötlet ..


Az már régen rossz hallod, ha azt mondod, hogy "abban vesz részt amiben akar", akkor itt hol a szivatás ??

Volt ilyenre példa tavaly, hogy úgymond abban akart részt venni amiben akart, aztán ez úgy jött ki, hogy semmiben se akart, mindaddig amíg az egyik izmosabb sráctól nem kapott egy szép nagyot, aztán utána már benne volt mindenben. Úgyhogy ez megoldható.


Pont arról szólna az ilyen közösségekbe való beavatás, hogy az ilyen mentalitású nagyarcú elsősöket a felsősök betörjék ... Nem ?


Igaza vannak aki azt írta, hogy közösségformáló szerepe van, ez abszolút igaz, és erre tudnék egészen konkrét példákat, amikor a kis visszahúzódó, komplexusos, tök antiszociális gyerekből a felsősök azért csak faragtak egy vagányabb srácot ...


14:41


állat ez az apatej verseny :XXD Én lány vagyok, de sztem abszolút nem undorító, tök jó poén.

Miért és amikor a koleszban a srácok azzal szórakoznak, hogy a csempére ki tudja magasabbra vagy a földre messzebbre verni ? Pedig ez állandó játék ... és senki nem mondja, h undorító, de azért a híre elmegy a koleszban :))


Na ezt meggondoljuk, ilyenre még nálunk nem volt példa, de király ötlet nagyon !!

Na hasonlóval szivattak már elsősöket a nagyobbak, de azok ehhez képest úgymond finomabbak voltak, akkor az semmi egy apatej-versenyhez képest, hogy az elsős fiúknak egy faxban vigyázba állva kellett elmondani az esküjüket, hogy a nagyobbakat tisztelik és stb ... na csak mert ilyen volt már többször is, és az is nagyon jó volt mindig, hatalmas röhögés volt, és azért ennek is jó kis közösségformáló szerepe van, és ezt még kis nyunyókább srácok is mondták utólag negyedikesként, hogy akkor meghalt szégyenében, de így utólag belátja, hogy nagyon állat volt az egész.


Úgyhogy nemtom páran miért vannak úgy oda, ez mióta a gólyatáborok léteznek, sztem divat, az más kérdés, h éppen előkerül vagy sem, de létezik.


Na ha még van valakinek ötlete, jöhet !!

2010. júl. 28. 09:49
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem te hazudozol össze-vissza, vagy hatalmas mentális problémáid vannak...

Először is érdekes, hogy a gyakorikeredesek.hu-ra jössz ötletekért. Ez már lebuktatott.

A másik a stílusod. Egy egyetemista, főleg lány nem ír ilyen megalázó és amúgy egyértelműen gyerekes stílusban.


"Miért és amikor a koleszban a srácok azzal szórakoznak, hogy a csempére ki tudja magasabbra vagy a földre messzebbre verni ? Pedig ez állandó játék"

-> nem tudom hogy te milyen aberrált helyről jössz, mi, normálisabbak inkább elmegyünk inni, vagy beteszünk egy filmet ha unatkozunk. Valamiért mi nem szoktunk ilyet játszani...


" az elsős fiúknak egy faxban vigyázba állva kellett elmondani az esküjüket" --> ebből botrány lett volna, méghozzá országos. Kizárt hogy ez megtörténhetett.


"Volt ilyenre példa tavaly, hogy úgymond abban akart részt venni amiben akart, aztán ez úgy jött ki, hogy semmiben se akart, mindaddig amíg az egyik izmosabb sráctól nem kapott egy szép nagyot, aztán utána már benne volt mindenben. Úgyhogy ez megoldható."

-> Ez is egyszerűen hazugság, ne haragudj. Általában a HÖK jófej, normális, civilizált emberekből áll, ilyen nem történhet meg.


"Pont arról szólna az ilyen közösségekbe való beavatás, hogy az ilyen mentalitású nagyarcú elsősöket a felsősök betörjék ... Nem ?"

-> a gólyák 99%-a nem nagyarcú, pont hogy kicsit félve érkezik meg mindenki a táborba. De amit most leírtál az szánalmasan nagy baromság. Egyszerűen nyelvtanilag, sem logikailag sincsen értelme.

A közösségbe való beavatás (ez egy folyamat amúgy, nem tudom mit írsz) az arról szól, hogy mindenki ismerje meg a társait.


De ahogy végigértem az írottakon, leesett, hogy te valószínűleg valami kis taknyos lehetsz és nem is gólyatáborról, hanem valami középiskolai szarságról beszélsz. Mert ahogyan te hozzáállsz a dolgokhoz, az abnormális. Vagy téged vertek otthon a nagyobb testvéreid és így akarsz bosszút állni?


A gólyatáborokban szükség van "szívatásokra", de csak olyanra amiben mindenki jól érzi magát. Az meg megint idióta ötlet részedről (bár lány vagy, gondolom 14-15 éves, így nem meglepő), hogy a fiúkat kell bántani.

2010. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a haverom mondta, hogy nála olyan szivatás volt, hogy korán keltek utána meg lelocsolták őket slaggal.

Semmi értelmét nem látom az ilyen baromkodásoknak.

2010. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!