Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ajakherpeszeim vannak. Mehetek...

Ajakherpeszeim vannak. Mehetek így gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy érzékeny a szám, és valaki után ittam pohárból véletlen folyamán. A felső ajkamon 1 db herpesz lett, majdnem középen. Az alsó ajkam bal sarkában is lett egy, meg jobb oldalt szintén egy. a két alsó annyira nem vészes, de a felső az sebes, már gyógyul; szembetűnő. Lehet hogy reggelig elmúlik, de nem hiszem. Nagyon szeretnék menni. Szerintetek megéri? Vagy inkább ilyen szájjal ne menjek? Ti mit tennétek a helyemben? SÜRGŐS!
2010. aug. 26. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan menj el, ne foglalkozz a herpesszel. Mindenki látott már ilyet, a legtöbb embernek volt is. Csak vigyél egy saját poharat, és másnak ne engedd használni, meg te se használj mást (magyarul ne terjeszd :))

Jó tábort!

2010. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
100%os bevált: almaecet, egy papírzsepire önts, és tarsd a szádra, csípni fogja, addig tartsd míg a kis hólyagocskákat ki nem szívja az almaecet, másnapra a viszkető érzés elmúlik, nem lesz fényes, és be fog picit sebzeni, hidd el bevált, nekem rendszeresen van, és ez mindig minden helyzetbe segített
2010. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors választ :)
2010. aug. 26. 22:47
 4/4 A kérdező kommentje:
2: köszönöm legközelebb kipróbálom! :) hálisten már múlik el :) 1-2 nap és szép lesz a szám, csak megint a legjobbkor jött ki.
2010. aug. 26. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!