Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben...

Mit tennétek a helyemben szalagavatón?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy jövő tanévben lesz a szalagavatóm, és az ofőnk már idén kijelentette, hogy ő mindenkitől elvárja, hogy táncoljon (elég erőszakos ofő, és elég sok mindent tett már értünk, ezért illene teljesíteni a kérését). Na most az osztályomban nem éppen a legszebbek a lányok. (hívhattok bunkónak ezért, én sem tartom magam jó pasinak, de az ember mégsem szívesen táncol olyannal aki nem tetszik neki, pláne hogy nem is beszélek egyikkel se valami sokat). Épp ezért már előre félek a szalagavatótól. Szerintetek táncoljak vagy lógjam majd el? Ha esetleg olyan lány jutna nekem akivel nem szívesen táncolok, hogyan “éljem túl”?

Elvileg külsőst nem lehet hívni.



2020. máj. 5. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Mi lenne ha most megkernel egy lanyt az osztalyban, akivel szoktal beszelgetni, hogy legyen majd a tancpartnered. Nekem olyan tancpartnerem volt a szalcsin, akinek kb tudtam a nevet, mert 4 even at nem beszeltunk. O elvolt a sajat vilagaban es nem erdekelte az osztaly. Na puff. Kibirtuk, sot meg elveztuk is...

-egy nem legszebb lany-

2020. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos eléggé 2 részre tagolható az osztály lányok szempontjából. Vannak csinos lányok, illetve az olyanok, akik nem nagyon adnak magukra. Én minden gond nélkül eltáncolnék egy átlagosan kinéző lánnyal, aki ad a külsejére, hiszen eddig is olyan barátnőim voltak akik nem divatmodellek voltak, szimplán kedveltem őket és adtak magukra. Csak ilyen az osztályban nem nagyon van. Azok akik csinosak, a többi fiúval többet beszélnek mint velem, ezért szerintem szívesebben táncolnának velük és nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni őket. Szinte csak ezekkel a lányokkal beszélgetek, nagyrészt az ő és a haverjaim társaságában vagyok, többi lánnyal szinte nem is beszélek.
2020. máj. 5. 14:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szoritsd ossze a fogad, es eld tul. Lehet, h a csinosabb lanyoknak meg te vagy az a srac, aki nem ad magara...
2020. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2020. máj. 5. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez nagyon szánalmas indok. Nem hiszem, hogy te annyira jó pali vagy, hogy ilyen lekezelően beszélj. A “problémát” meg azért nem értem, mert szalagavatón táncolni kell a csajjal (ráadásul keringőt, ami nem is valami hiper erotikus, összebújós tánc), nem lefeküdni vele. Akkor meg belehalnál, ha “nem lenne a legszebb”? Nem összeházasodni fogtok, csak mondjuk heti összesen 3 órát próbálni 2-3 hónapig, aztán meg előadni egy max 10 perces műsort és csókolom. Miért gondolod, hogy neked erre bombanő járna?

Na most lehet bárkinek irigyezni, csúnyázni, szidni, lepontozni. Nem izgat.


Ja egyébként meg nem kötelező táncolnod, nincs olyan, hogy “elvárják”. Annyi van, hogy ha a próbák, netán a műsor is tanítási időben vannak, akkor nem mehetsz el róluk, ha a tanár nem engedi, mert igazolatlan hiányzás lenne.

2020. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
37%

Én ellógtam a szalagavatómat.

Szánalmas rongyrázásnak, pénztárca-demózásnak tartottam már akkor is, most is annak tartom 37 éves fejjel.

2020. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Bírd ki. Én mindig mosolygok ha rágondolok arra az időszakra. Utána szerenád, osztálybuli.. jó idők voltak azok. Lehet neked is szép emlék lenne.
2020. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem párt választasz hanem táncpartnert egy osztálytánchoz. Nem kell tetszenie. Ez egy fellépés. Egy lánnyal se szoktál beszélgetni egyáltalán? Én se azzal táncoltam a saját szalagavatómon akivel “akartam” volna, mert akivel akartam volna (a barátom) még csak nem is volt végzős abban az évben, nálunk meg 13 lány és 17 fiú volt az osztályban, úgyhogy a lányok nem hozhattak külsőst, így se jutott minden fiúnak pár.

Az egyik haverommal táncoltam, aki soha nem jött be semmilyen kapacitásban és a szalagavatóra ráadásul a barátnőm pasija lett, viszont cserébe táncpartnernek tökéletes volt mert zenész az arc úgyhogy volt ritmusérzéke, legalább annyi mozgáskultúrája volt hogy nem a lábamon taposott, magasabb volt nálam ami amúgy nem lenne fontos de keringőnél kifejezetten előnyös, és még szórakoztató is volt vele beszélgetni próbák közben.


Egy keringőpartnerben nem az a fontos hogy bejöjjön, hanem hogy ne legyen kétballábas, fel tudd emelni ha lesz emelésetek, ha nem is alacsonyabb nálad de legalább ne kelljen leguggolnia ha áttáncol a karod alatt és mondjuk hogy ne legyen büdös. Ennyi.

2020. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz táncolni (bármilyen okból kifolyólag), akkor nem táncolsz. Ez ilyen egyszerű. Az osztályfőnök mondhat bármit.
2020. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!