Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szalagavatón kötelező táncolni?

Szalagavatón kötelező táncolni?

Figyelt kérdés
Most leszek végzős de már előre félek a szalagavatótól. Nem tudok, nem szeretek táncolni, és az oszállyal sem vagyok olyan jóba, igazából csak tanulni járok be. Nektek hogy volt?

2014. júl. 13. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem kötelező.
2014. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk megmondta az ofő, hogy nem kötelező, de azzal kivívjuk örökkön-örökké tartó haragját. Ennek ellenére voltak, akik nem táncoltak, de ők egyébként is nagyon számkivetettek voltak.


Én sem voltam arc, de azért gondoltam, megpróbálom. Azt kell, hogy mondjam, én élveztem a legjobban mindenki közül :D A többiek agyba-főbe szidták a tanár, nekem viszont jó buli volt.

2014. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Te voltál a cicafiú mi ?
2014. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem kötelező. Semmilyen fizetős programra nem kötelezhet az iskola, márpedig ez erősen fizetős.
2014. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az évfolyam, 4 osztály 1 közös táncot csinált, kb. a létszám ötöde volt benne. Nem táncoltam, de a próbáknál néha ott voltam a szervezéssel kapcsolatban. Akkor már bántam és azóta is sajnálom, hogy nem vállaltam be. Jó móka volt, néhány barátság ott alakult ki és azóta is tart.
2014. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Kötelező vagy nem, én biztos nem fogok.
2014. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kötelező. Nem lehet kötelező. De ha nem táncolsz, nem érzed jól magad, vagy el sem mész, akkor lehet, hogy később megbánod. Nincs legalább egy barátod, akivel jól elszórakozhatnál?

Egyébként meg ha nem tudsz táncolni, akkor mi van? Semmi.

Engem nem zavart, hogy mit gondoltak rólam.

Később nagyon jó emlék lehet. Lehet kellemes vagy vicces, de mindenképp jó lesz rá visszaemlékezni... :)

Szerintem próbáld meg, annyira nem lehetsz béna, és a többiek sem versenytáncosok, vagy igen? :)

2014. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én táncolnék csak az a baj hogy nincs egy lány se akit felkérhetnék az évfolyamból, nem tudom hogy ilyenkor adnak mellém valakit ??
2014. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!