Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértesz? "Barátság az,...

Egyetértesz? "Barátság az, amikor valaki felhív éjjel azzal, hogy baj van, megölt egy embert, mit tegyen - s te csak annyit kérdezel: van ásó-lapát vagy vigyek magammal? "

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen! Ismered a mondást " Bajban ismerszik meg az igaz barát "
2010. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22:12 vagyok: Jah, és ez ez egyik kedvenc idézetem! (:
2010. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
72%
ez nem barátság, az a barátság amikor tábortűzön meggrillezitek majd elfogyasztjátok a bizonyítékot
2010. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Hehehe. Szerintem szuper és egyetértek!
2010. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát szerintem vannak fontosabb dolgok a barátságnál. Pl egy emberélet fontosabb még ha csak képletesen érti is. Szóval nem értem egyet, nem szabad mindent feláldozni a barátságért,.
2010. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi? Amúgy nem rég volt ilyen eset mikor a gyirkos 2 kisorú barátnőjét hívta és bizony ök se uszták meg.
2010. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ennek egy "továbbfejlesztett" változata tetszik: "Nem az az igazi barát, aki segít elrejteni a hullát, hanem aki veled ül a börtönben" :)
2010. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék a tudattal élni, hogy a barátom megölt valakit. Sajnálom. :(

Poénnak viszont jó a ez a kis szöveg.

20/L

2010. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
képletesen érti ugye a szöveg, de ha olyan barátom akire tényleg azt mondom h: Igen ö egy igaz barát és mindig kiállt mellettem és mindent együtt csináltunk stb. stb. tuti én is vinném a kis lapátot meg az ásót
2010. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudnék azzal a tudattal élni, hogy a legjobb barátom megölt egy embert. Számomra egy barátságban fontos az, hogy hasonló értékrendünk legyen, jól kijöjjünk, és ha hidegvérrel képes lenne valakit megölni, akkor képtelen lennék onnantól kezdve nyugodtan egy asztalhoz ülni vele, honnan tudjam hogy nem én leszek a következő? Jelenleg (sajnos) nincs is annyira jó barátom, aki kedvéért hallgatnék, nem hogy még segítenék is elrejteni!
2010. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!