Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az USA-ba hogy lehet valakiből...

Az USA-ba hogy lehet valakiből hajléktalan vagy mély szegény?

Figyelt kérdés
Azért nem értem, mert szoktam ilyen videókat nézni hogy az USA-ba mennek autóval fedélzeti kamerával veszik, és az ilyen legaljább lepusztultatt "szegény" környékekre mennek, amik nálunk a roma sorokra emlékeztetnek. Csak annyi különbséggel hogy még ott is szinte minden ház előtt olyan autók állnak, amire az átlag magyarnak a büdös életében nem lesz pénze...
2020. máj. 24. 19:40
 1/9 qkker1 ***** válasza:
71%
Szerinted ott kolbászból van a kerítés?
2020. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy kolbászból van a kerítés, csak azt állítottam, hogy ott még a legputribb helyeken is olyan autók állnak a házak előtt, amilyen a magyar dolgozónak a büdös életében nem lesz, és ezt nem tudom mire vélni.
2020. máj. 24. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

200m lakosból 50m munkanélküli van!


Amennyiben nem dolgozol etnikumtól függően 650-750 dollárt kapsz havonta, ebből 350-600 a bérleti díj, a többiből élnek meg.

Mellette dolgozhatsz havi 80 órát és akkor még jár, de ha túlléped nem! Havi 80 óra munka további 1200 dollárt jelent betanított munkásként. A 8 órással szemben 4 órás beosztások vannak, így jön ki a havi 80 óra.


Biztosítás havi 138 dollárért szinte teljes körű orvosi ellátást biztosít, de ha vehetsz helyette sört, bort, pálinkát és kokót, akkor könnyen eladósodhatsz egy fogorvosi kezelés miatt is...


Magyarként ez már Kánaán, de nekik mélyszegénységet jelent és ehhez erősen hozzájárul a közel 80 millió drogfüggő is! Aki a szállás helyett inkább anyagot vesz...


A kinti árak a béka feneke alatt vannak, még a magyar minimálbérből is királyként étkezhetnél és ruházkodhatnál, de inkább a drogokra szavaznak!


Ha nem sértődsz meg linkelek 1 youtubert, aki a feleségével segélyen élnek és belefogtak a bloggerkedésbe és a youtubozásba, mára már ez is szépen tejel nekik :)

https://www.youtube.com/channel/UCOSGEokQQcdAVFuL_Aq8dlg/vid..

2020. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyre jobban érzem úgy hogy nekem is oda kéne valahogy költöznöm lehetőleg legálisan, és itt hagyni ezt az eldózerolni való Magyarországot.
2020. máj. 24. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Pont úgy, mint bárhol máshol...
2020. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Alapból az amcsik kb háromnegyede elvan adósodva. Elterjedt a hitelkártya, többet költenek, mint amennyi pénzük van.
2020. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%

Amerikai lakosság 12% nem képes agyilag megfelelni annak, hogy katona legyen, mert alacsonyabb az IQ-juk 85nél. (nyugi, Magyarország ebben is előrébb van, nálunk ez a szám 17%).


Ez azt jelenti, hogy ezek az emberek nem képesek semmilyen munkát végezni, amihez több értelem kell, mint a közvetlen parancs értelmezése.


10%. Ez rengeteg!

2020. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert az autó csak Magyarországon számít luxuscikknek.
2020. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintetek 85ös IQval bárkiből lehet bármi?
2020. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!