Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az, hogy "crash...

Mit jelenthet az, hogy "crash vagy fizz"? ( kép postoláshoz hozzáfűzve)

Figyelt kérdés

És a postja alá kommentelt képek alá beírja, hogy fizz vagy crash és még or-t is ami elvileg mindkettőt jelent szerinte. Szóval úgy mint a komi és 10/? postoknál.



Elméletileg a crash aszerint

aki használta, ezt jelenti:


„Crash jol nézzel ki vagy ilyesmi”


A fizz meg ezt elvileg:

„Fizz nem annyira de azért meg eshet”


Szóval tényleg jelentheti ez a két szó azokat amiket ő állít?



2020. jún. 9. 14:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak elolvastam a szabályzatot, és abban az van, hogy a kötözködős válaszokkal ne foglalkozzon az ember. Egyébként nem érzem úgy, hogy súlyos hibákat ejtenék mikor írok. Vesszőhibáim biztosan vannak, azt belátom. De hogy az, hogy én, hogy írok az miért lenyeges a feltett kérdésemnél azt nem igazán értem.

Ő már meg lett kérdezve. Az van idézve. Az a kérdés, hogy jelentheti-e azokat ami az idézetekben áll.

2020. jún. 9. 21:29
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

Akkor mi a probléma?

Elmagyarázta.

Ennél jobban ő se tudja.


Mondjuk a legutolsó szót (eshet) én sem értem. Ő érti?

2020. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik hiába írtam már le többször is, hogy mi a kérdés, nem érted meg. De beszéltem mással és szerinte csak el lett írva a crush crashre és az fz fizzre. Akkor meg nem kérdés számomra semmi se. Csak hát ez a csaj azt írta direkt írta úgy, ezért gondoltam, hogy más jelentése van. De akkor szimplán csak máshogy írja. Végülis vannak akik krassnak írják a crusht. Csak urban dictionaryn utánaolvastam és a crashnek is fizznek is sok más jelentése van. Utóbbinak ráadásul elég 18+os jelentései. Ha az én helyesírásom nem tetszik, látnád azokét. Kardodba dőlnél.
2020. jún. 9. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!