Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van kedve valakinek jönni a...

Van kedve valakinek jönni a Sziget Fesztiválra?

Figyelt kérdés
Sajnos a barátaim nem tudnak eljönni velem, igy egyedül meg nem a legjobb lenne menni...egy napra mennék.Ha valakinek van esetleg kedve jönni,nyugodtan írhat!:) 22/f
2010. júl. 31. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Jesszus, megint lesz éjszakai dobolás a kukákon, hogy nehogymá aludjunk a környéken...
2010. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
kultúra kategóriába tetted a szigetet? hát nokomment....
2010. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem tutira nincs. 18 L
2010. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első!

Ha megyek,ha nem akkor is meglesz rendezve!:)De ne félj nem szokásom zajongani!:)

2010. júl. 31. 13:47
 5/14 A kérdező kommentje:

Kamumail!

Egy zenei fesztivál,mégiscsak kultúrális rendezvény....Persze a részvevők sokszor tényleg nem azok!:)

2010. júl. 31. 13:50
 6/14 A kérdező kommentje:
*Ugyértem nem kultúráltak!
2010. júl. 31. 13:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék de nincs pénzem rá, pedig már 2001 óta járok Szigetre !
2010. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Túl drága a jegy és nincs kedvem Lady karnevált hallgatni a Kordáéktól és hasonló "kulturális élmények". A Nagyszinpad jó lenne. Egyébként nem is a hivatalos programok zajosak, hanem a részegek éjszaka.
2010. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szia, lehet itt is érdeklődni, hátha többen olvassák:

[link]


Amúgy én 15 éves koromtól kijártam a Szigetre, most leszek 30. Régen ha egyedül kimentél is, tuti, hogy még be sem jutottál a Szigetre, már összebandáztál valakikkel, mindenki haverkodott mindenkivel, soha nem érezted egyedül magad. Ismerek egy svéd srácot, aki minden évben teljesen egyedül jött el fesztiválozni, 2 éve már folyékonyan megtanult beszélni magyarul, annyi mindenkivel összebarátkozott az évek alatt.

Viszont nagyon megváltozott sajnos már az egész "sziget feeling" ahogy régen hívták, azok kezdtek el kijárni (divatmajmok), akik annak idején agyonfikázták a szigetet. Ma már hülyének néznek, ha csak úgy leszólítasz valakit, vagy odaülsz egy asztaltársasághoz, régen ez egyáltalán nem így volt. Nagy lehúzás lett az egész, ráhajtottak a külföldiekre, úgyhogy elmúlt a varázsa.

2010. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam, nagyon kevesen voltak a magyarok, ami érthető az árak miatt. Ez most már a milliomos külföldi proccok bulija, jó sok külföldivel és rengeteg piával, droggal. Senki nem állt szóba idegennel. Nem a miénk, különben is milliárdos KFT. a gazdája, már olyan is. A másik a miénk, a dunakanyari. Nem tudom, lesz-e idén? Oda elmennék.
2010. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!