Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátaimmal el szeretnénk...

A barátaimmal el szeretnénk menni egy fesztiválra, Szlovákiába, azon belül Pozsonyba. Szerintetek a szlovák magyar nagyon komoly utálat ellenére el mehetünk a fesztiválra? Vagy inkább ne tegyük ki magunkat annak a veszélyének hogy valami bajunk esik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne marháskodj, én már rengetegszer voltam, teljesen jó ott minden. Persze provokálni nem kell, nem kell irredenta dalokat énekelni, nagymagyarországos pólóban feszíteni, meg mondjuk a szlovákokat hangosan szidalmazni.
2010. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hova mész pontosan?
2010. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
És ne menjetek magyar rendszámú autóval sem, mert a rendőrök külön ki vannak hegyezve rá.
2010. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Ezt az egész marhaságot a média fújta fel ennyire. :) Történnek hülye dolgok, de ettől függetlenül a köznapi embereknek semmi bajuk egymással. Menjetek nyugodtan, de ahogy az előttem szóló is mondta, hanyagoljátok a nagymagyarországos/vesszentrianonos baromságokat. :)
2010. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én volt már egy párszor Pozsonyba, de semmi ellentétet nem éreztem, persze, ha ott élnék lehet máshogy gondolnám. Nyugodtan menjetek el.
2010. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk egy Pozsony melletti faluban cserediák programban vagy tíz éve. A srácokat majdnem megverték a helyiek mert magyarul beszéltek. Szóval hülyék mindenhol vannak.
2010. febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem lessz semmi. haverom nagy magyarországos pólóban ment ki és nem lett semmi baja
2010. jún. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen lett a tapasztalat?
2016. dec. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!