Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok kicsit ellazul...

Miért nem tudok kicsit ellazulni, és normális lenni, mint a többiek?

Figyelt kérdés
Én mindig is egy nagyon visszahúzódó, stresszelős, izgulós típus voltam, és ez most sem változik. Valamiért otthon teljesen felszabadult, és önmagam vagyok tényleg teljesen, de hogyha bármilyen közösségbe kell mennem gondolok itt főleg a sulira, akkor mindig nagyok durvan izgulok, pánikolok, félek, és nem tudok senkivel beszélni, legalábbis max dadogva. Nincs semmi betegségem, csak egyszeruen utálok emberek közt lenni, olyanok közt akik nem a családom, vagy rokonaim, és sosem tudom önmagamat adni. Ma már annyira durvult ez, hogy egyszeruen nem tudtam SENKI szemébe nézni a suliból és folyott rólam a víz, valamiért nagyon izgulok mindig és felek de nem tudom hogy ez miért van. Lehet hogy ez nagyon fura sok embernek, de ez van sajnos. Valaki esetleg tanács? (Helyesírásért bocsi, siettem kicsit)

2020. jún. 10. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Próbálj ellazulni kicsit. Nem gondolom hogy bántani akarnának. Én ha tudom hogy stresszelni fogok, előtte elszívok egy spanglit. Pl az érettségit is így éltem túl.
2020. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen voltam, és ilyen vagyok most is.


Javaslom, próbálj szociálizálódni valamilyen formában, esetleg tanácsot kérj barátaidtól. Sajnos az utóbbiból nekem egy sincs, sok sikert!

2020. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. jún. 11. 16:20
 4/5 anonim válasza:
Utálsz köztük lenni vagy csak félsz? Mert nem mindegy. Ha nem szeretsz annyira emberek közé menni, akkor csak introvertált vagy, aki jobban érzi magát egyedül. Viszont ők mernek az emberek közé menni, míg pl mint nekem az van, hogy mindent túlgondolok, attól félek, hogy valami hülyeséget mondok és kiröhögnek, de ez a túlgondolás bármivel kapcsolatban lehet. Ilyenkor próbálj mély levegőket venni és megpróbálni kikapcsolni az agyadat.
2020. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából félek, de ezáltal utálok is, mert konkrétan nem ismernek, és vannak ilyen kisebb-nagyobb csoportok és én egyikben sem vagyok benne, ezért mindig ki vagyok közösitve, ami nyilván az én hibám, mert nem merek senkivel beszélni meg ilyenek, és igen, tényleg mindent túlgondolok, mindenen izgulok...
2020. jún. 17. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!