Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ez itt a gyik-en és...

Miért van ez itt a gyik-en és más fórumokon?

Figyelt kérdés

Naiv kérdés vagy nem, de miért van az, hogy ezen az oldalon még alig kaptam kedves választ? Azonnal a feltételezgetést, leminősítést és a személyeskedést kapja az ember, sokszor még nem is személyes kérdéseknél is. Persze mások kérdéseinél is ezt látom.

Miért kell azonnal a kérdező gondolataiba látni,mikor a kérdés maga nem is kívánná?

Vagy amikor kérdez valamit az ember lánya női témában, akkor sok nő úgy válaszol, olyan lealázó stílusban, mintha a saját nőiségét akarná ezzel felemelni hogy a másikat leoltja.

Így táplálkoznak lelkileg ezek az emberek vagy mi ez?

Nem kell hogy szívecskéket írjanak, de - még ha az adott témával nem is értenek egyet, szerintem sokkal jobb ha azt írja az ember pl: szerintem nem jó ötlet, én nem látom jónak, nem ajánlom...ahelyett, hogy: undorító vagy b**meg hogy ilyen eszedbe jut egyáltalán.


Nem panaszkönyvbe írok, csak szemléltetni akartam. Ki hogy látja, miért ilyenek itt sokan, esetleg aki szintén ilyen stílusban ír, azt gondolja hogy ezzel segít, vagy a feszültséget adja le?



2020. jún. 12. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Mert az emberek gyakran a netre járnak feszültséglevezetni.
2020. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy úgy, ahogy az első írja. Ha sok stresszt, feszültséget valahol le kell vezetni, vagy csak simán unatkoznak, és itt egy anonim felület, ahol következmények nélkül (sokszor) le lehet hülyézni másokat. Amúgy én is utálom, rengeteg személyeskedő választ és kommentet kaptam már az évek folyamán, és volt egy időszakom, amikor nagyon nehezen toleráltam, mivel a valóságban sem voltam kiegyensúlyozott.

Nekem több olyan kérdésem volt, ami egy kicsit a "mi lett volna ha" kategóriába esik, ott aztán kaptam hideget-meleget, hogy már én éreztem rosszul magam, amiért kérdezni merek egy témával kapcsolatban.

2020. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Együtt tudok érezni, tényleg annyi a megoldás ha nem veszi magára az ember, sajnos nem az a kategória ez az oldal ahol ítélkezés nélkül kaphatsz "lelkisegélyt", ha valami lelki gondom van már én sem ide fordulok, mert valószínű több hideget kapok mint meleget.
2020. jún. 18. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!