Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A romák nagy része miért...

A romák nagy része miért csodálkozik, ha bűnözőként kezelik?

Figyelt kérdés

Már sokadjára fordul elő, hogy olvasom egy hír alatt a kommenteket.

Most meghalt egy lány, mert kihajtott egy traktor elé, roma volt.

Megy a hőbörgés, oké.

Viszont olyan emberek kérik ki maguknak, hogy a cigányok nem bűnözők, hogy röhög mindenki.


Boxoló beállás, késsel, fegyverekkel pózolás, fenyegető nézés és szövegek a fényképek mellett.

Illetve egyéb kinyilatkoztatása annak, hogy nem éppen pártolja a rendet, hanem törvényen kívüli beállítottságú.

Mellé rasszista kommentek.



Miről beszélünk?:D


2020. jún. 18. 08:22
 1/3 L.. István ***** válasza:
17%
Tényleg nem tudom, miről beszélsz.
2020. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Mert fáj az igazság.
2020. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Csak én látom a párhuzamot a feketék (próbálom nem általánosítva) meg a feketék között?


Amúgy az ilyen hírekkel, cikkekkel az a baj, ahogy előkerül a médiában. Mert ugye a baleset szempontjából tök mindegy, hogy cigány, kínai vagy sváb, szerintem.

Amúgy meg a kötekedő viselkedés, már gyerekként, a gengszter közösségi oldalas fotók, és a létező bűnözés is sokat dob az egészen.

2020. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!