Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csodálkozik a liberális...

Miért csodálkozik a liberális oldal?

Figyelt kérdés
A múltkor olvastam az egyik kérdésnél, hogy liberális válaszolók arra panaszkodtak, hogy nincsenek már itt intelligens jobboldiak és nem lehet értelmes vitát folytatni. Feltettem ezután egy kérdést, hogy az emberek ahelyett hogy folyamatosan a fideszt szapulnák miért nem tesznek az életükért, hogy jobb legyen? Tanuljanak többet, váltsanak munkahelyet. Siránkozással ugyanis nem lehet semmire sem jutni. És ez így igaz, a boldoguláshoz a legfontosabb lépés, hogy az ember felismerje, hogy döntően saját maga felel a sorsáért. Ezt segítőszándékkal mondtam és semmi sértő nincs benne. A kérdésre persze csak idegbetegek válaszoltak, majd jött a cenzúra. Ami érthetetlen. Nem úgy mint az hogy miért nincsenek már itt értelmes jobboldaliak. Szerintem evidens hogy ahol ez fajta viselkedés jellemző onnan távozik az intelligensebb közönség. Persze gondolom ez a kérdés is cenzúrázva lesz (mert ugye a liberális oldal annyira demokratikus hogy semennyire nem tartja tiszteletben a szólásszabadságot). De nem is érdekel. Ha itt arra van igény hogy egymás között kérdésnek álcázott kijelentésekkel liberális provokátorok szidják a kormányt meg buzdítsák egymást a közös önsajnálatra akkor hajrá.

2019. júl. 11. 06:44
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Megerősítetted a kérdésben foglaltakat anékül hogy észrevetted volna. Az ilyen buta emberek miatt nyerjük meg az összes választást!:D úgyhogy én is köszönöm. Írj még sok hasonlót!
2019. júl. 11. 07:09
 2/25 anonim ***** válasza:
28%

A 48%-osról megfeledkeztem, még az is lehet.


Bizony, a hozzád hasonló buta komcsik, kádáristák miatt nyeritek folyamatosan a választásokat, ezért tűnik el lassan, de biztosan magyarország.

2019. júl. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%
Mi a kérdés?
2019. júl. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

" az emberek ahelyett hogy folyamatosan a fideszt szapulnák miért nem tesznek az életükért, hogy jobb legyen? Tanuljanak többet, váltsanak munkahelyet.



Oke, aztán meg sírjunk, hogy nincs elég tanár, nővér, beteghordó, mentős, műtōsfiú stb.. Nem az lenne a megoldás, hogy az ember adja fel a hivatását, hanem igenis meg kéne fizetni őket. Elmehet mondjuk egy infó tanár egy multihoz, 140 helyett kereshet 400-at. De ki fogja akkor megtanitani a gyerekeket az informatika alapjaira?

Vagy elmehet az állami kórházban dolgozó nővér egy magán kézben lévő kórházba vagy plazma központba. Ő tett a saját boldogulàsàért, többet fog keresni.

De mi lesz azokkal a betegekkel, akik az állami egészségügyben gyógyulnànak?

Érted gondolom mire akarok célozni.

Egyértelmű, hogy tegyünk magunkért, ne várjunk az államra. De összeomlik így a rendszer, igenis tenni kéne valamit a Fidesznek.

A tömeges külföldre költözést sem tudjuk már kezelni.. Ők is tettek a jobb életükért. Akik meg itthon maradtak 1 éves várólistàkkal találkoznak a szakember hiány miatt.

2019. júl. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ha szándékosan akarod offolni a kérdést akkor nem fog menni, mert ez az utolsó válaszom neked. Ha nem szándékosan teszed, akkor viszont kezeltesd magad mert nagyon ciki ahogy viselkedsz és csak kiröhögteted magad. Pá
2019. júl. 11. 07:14
 6/25 A kérdező kommentje:
A siránkozástól sem lesz magasabb a fizetés. Szerinted majd Orbán felnéz ide elolvasni hogy éppen ferike miről panaszkodik, aztán a kedvére tesz? Amúgy pedig a tanárok most kimondottan jól megfizetik. Tudom mert középiskolában tanítok.
2019. júl. 11. 07:17
 7/25 A kérdező kommentje:
Hetes, a kérdés az hogy miért csodálkozik a liberális oldal azon hogy elmegy innen az értelmesebb jobboldali közönség, amikor leirtak szerint viselkednek velük?
2019. júl. 11. 07:20
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

Én nem csodálkozok, hiszen mind a két oldalon túlnyomó részbe lettek itt a szidkozódók, csak sajnálatomat fejeztem ki ez iránt. Baloldalon ugyanúgy meg vannak a jelzők, mint jobboldalon.


"miért nem tesznek az életükért, hogy jobb legyen? Tanuljanak többet, váltsanak munkahelyet. Siránkozással ugyanis nem lehet semmire sem jutni"


Értem, hogy van ez a mániát és szerinted mindenre megoldás, viszont ha mindenre ez a válasz akkor minek kormány, választás, stb?

2019. júl. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Alain Delon ***** válasza:
25%
Jaaaaj, hát az a liberális! Sopán-sopán-sopán!
2019. júl. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
A liberosok lennenek hatalmon akkor ti sirnatok hogy milyen szar hely lett az orszag es el kell innen menekulni. Akkor meg a kozepiskolai fizetesed is keves lenne.
2019. júl. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!