Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért használjuk ezt az...

Miért használjuk ezt az oldalt ha egyesek csak trollkodni járnak ide és aligha egy kérdésre kapunk egy fogjuk rá hasznos választ?

Figyelt kérdés
Amióta ismerem az oldalt fektettem pár kérdést, de ahelyett hogy egy tisztességes választ kaptam volna csak trollkodtak a kérdésem alatt, kiforgatták a szavaim meg hülyének éreztem magam ezek miatt a felhasználók miatt.
2020. jún. 18. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Az én kérdéseimre általában mindig kapok normális választ és másoknak is próbálok azt adni. Nem lehet, hogy te teszel fel hülye kérdéseket?
2020. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Csatlakozom az 1-eshez. Mint pl. ez a kerdes is. Egy mero altalanositas az egesz, felinformaciokbol osszetakolva. Ha a tobbi is ilyen, ne csodalkozz, hogy nem jonnek normalis valaszok. Megis, mit lehetne erre a kerdesre valaszolni? Semmit. Ez nem is kerdes, csak annak alcazott panaszkodas.
2020. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 qkker1 ***** válasza:
58%
Tegyél fel normális kérdést, és normális választ fogsz kapni!
2020. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De nem tud feltenni olyan kérdést, amire ennyi hülye tudna válaszolni... Lásd az első hármat...
2020. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!