Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek neki egy bemutatk...

Hogy kezdjek neki egy bemutatkozásnak a középsuliba?

Figyelt kérdés

Szeptembertől középiskolás leszek.Oda vettek fel,ahova szerettem volna menni,az első iskolába,amit megjelöltem.Ez nagyon jó,de most valahogy mégis olyan furcsa az egész.Nem lesz gólyatábor sajnos.30 fős osztályunk lesz,bőven betelt a létszám.Ez egy lányokkal teli osztály lesz(mert egészségügyes szakmacsoportos az iskolának ez a része),és gondolom,hogy már az első hónapokban lesznek kavarások.Persze,tudom,hogy még sokan rajtam kívül is így lesznek,de valahogy én nem tudok egyszerre olyanná válni,amilyet egy közösség elvár..és azt hiszem,sosem akarok majd olyanná válni.Szóval nem akarok a hét minden estéjén berúgni,meg bulizni,Elég csak 1-2 hetente.Nem vagyok az a nagy diszkóba járó típus.

Nem vagyok olyan vicces..az én vicceimet inkább érteni kell..és érteni csak úgy lehet,ha ismerik a hozzá kapcsolódó eseményt,ami az életemben történt.Így nyílván majd sokat kell magyaráznom,hogy ezt most mire és miért mondtam..stb.Neten megy az ismerkedés,mert ugye itt csak betűk vannak..meg az írás..semmi személyiség nem tükröződik.

Amúgy nem fogok kibeszélni senkit(semmi rosszat nem fogok senkiről sem mondani),próbálok jó véleményt mondani mindenkiről,ha kérdezik:"Mit gondolsz xy-ról?"

És akkor majd csak néznek,hogy te jót gondolsz róla??Közben megcsak rosszat:S:S vagy érdemesebb az igazat mondani??

Ezt nem igazán értem.És ki mellé álljak az évnyitón??

4 embert ismerek ugye,mind a négy lány..idegen mellé álljak,vagy négyük közül válasszak??És hogyan?

Nyilván jó korán bekell mennem,azt hiszem a 6:40-es busszal indulok,aztán átszállok,és beérek a városi busszal a suli elé úgy 7:42 körül..(: középiskolában általában ilyenkor hogy van az évnyitó??Szóval hol találkoznak a kilencedikesek..stb.?

Mert még nem igazán beszélgettem az osztályfőnökömmel,csak elvette a bizimet,meg annyi volt,hogy sötét alj,fehér felső..meghogy nem lesz gólyatábor,de az első héten(ABBA A KÉT NAPBA..:@) fogunk ismerkedni..milyen ismerkedés lesz az,te jó isten?És hogy kezdjek neki a bemutatkozásnak?


2010. aug. 1. 23:32
 1/8 anonim válasza:

"Szia, xy vagyok!"

Én így kezdeném.

2010. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogy folytatnád?:O
2010. aug. 1. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb rád találnak a hozzád hasonlók ne félj! Én ugyanígy paráztam sőt még jobban is aztán megtaláltam a saját "bandámat" a hasonló kaliberű srácokkal és lányokkal. Aztán egy hatalmas móka volt az a 4 év és lesz a következő is. Ne félj légy természetes. Közhelynek hangzik (nekem is úgy hangzott mikor ugyanet halottam 2006-ban) de tényleg úgy volt. Hasonló a hasonlót vonzza. Be fogod vonzani a saját csapatodat.


(19/F)

2010. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A Törökbe mész?
2010. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Túlparázod a dolgot.Én úgy mentem 9.-be hogy senkit se ismertem..de nemvolt gáz mert a többiek se ismerték egymást.Te viszont ismersz négy lányt is,lehetsz velük,ülhetsz is egy padba az egyikkel aztán a kürülöttetek lévőnek mutatkozzatok be és beszélgessetek.(pl.honnan érkeztek,hol laknak stb.)Akiket meg már megismertél úgyis belevisznek majd a többi társaságba és szépen ki szűröd hogy ki a jófej és ki nem.Sok lány lesz mint montad ebből nem mind a 30 lesz az a bulis,piálós fajta, hidd el.

Nem muszály neked lenni az osztály bohócának ha nehezen érthetőek a poénjaid elég ha normális leszel,de azért önmagad maradsz.

16/L

2010. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem..én Győrbe fogok járni az egyik szakközépbe:D:D a Szegyába;)
2010. aug. 2. 00:56
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Ismerős, én is így jártam. Sőt, én is eü. suliba járok, 3 fiú van az osztályban, a többi lány.

Úgyis lekell valakihez ülnöd, majd akkor elbeszélgettek. Amúgy, ha ennyi lány van, az nagyon rossz, tapasztalat.

2010. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem,ez egy most kialakuló közösség, tehát nem várnak el semmit.Mindenki most kezdi, esetleg lesznek néhányan, akik már ismerik egymást, de a többieknek mindenki idegen lesz.Ne izgulj,megtalálod azokat, akik hozzád hasonlóak. Ekkora létszámnál sok különböző személyiség jön össze, lesz, aki szimpatikus és lesz, aki nem az.Ez igy van az életben mindenhol.A lényeg, ne akarj más lenni, mint amilyen vagy. Azért szeressenek és ne egy felvett szerepért.Lehet, hogy éppen téged szólit meg valaki,és máris nem kell izgulnod a bemutatkozás miatt és nem leszel egyedül. sok sikert!
2010. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!