Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért kell középsuliba tesióra?

Miért kell középsuliba tesióra?

Figyelt kérdés

Ilyen hidegbe kimegyünk az udvarra, annyira jó, hogy MEGINT megfáztam és lemaradok MEGINT mindenből.. Mindezt azért, mert ki kellett menni futni kb 1 percet és utána azt lehetett csinálni amit akartunk, de kint.. Hát ez aztán marha sokat érő tesióra...


Most komolyan mi értelme van? Középsuliba ha valaki sportolni akar, akkor azt megteszi órák után, aki pedig nem, az vessen magára, így járt. De ennek semmi értelme, végezhetnénk 1 órával hamarabb, lehetne így csak 7 órám, ráadásul ha véletlen 1-1x nagyon megdolgoztat minket, akkor tök büdösen végig kell ülni még kb 4-5 órát, és utána még hazabuszozni... Nagyon f@sza.


Nekem semmi szükségem arra az 1-2 perc futásra, meg az utána lévő "bemelegítésre", naponta biciklizek 1 órát..


16/L


2011. okt. 10. 16:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
gimiben nálunk is ez volt,gyakran elfoglalta a többi osztály a tornatermet,mi meg mehettünk ki,de csak röplabda volt az egész 4 év alatt,unalmassá válnak azok a tornaórák,ahol még mindig a hagyományos csapatjátékok vannak,fel kéne dobni a tesi órákat pl zumbával,úszással,modern tánccal,ha lenne rá lehetőség
2011. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%

Teljesen egyetértek!! 17/L

(Most mindjárt jönnek a kommentek, hogy ez legyen a legnagyobb bajod az életben stb.. Az a gond, hogy akik nem látják belülről a középiskolákat, akkor nem tudják mennyire

le vagyunk terhelve. Vegyük csak azt, hogy nekünk eleve 7 vagy 8 óránk van egy nap és utána még átlagosan 5-6 óra tanulás.. Messze sokkal több, mint egy dolgozó ember munkaideje..) Szóval igen, én is nagyon örülnék ha nem lenne tesi és hetente 2 órával kevesebb lenne.

2011. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
az a kis mozgás nem árt és nem csak 1-2 órára lenne szükség hetente hanem naponta legalább 1 óra ami intenzív lenne
2011. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Hiába lázadozol, ez mindig is így lesz. Sok helyen még az egyetemen is van kötelező tesi, nekem pl 4 félév volt kötelező.
2011. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%

Miért kell magyaróra, ha már tudsz magyarul?

Miért kell matek, ha el tudsz számolni 1000-ig?

Miért kell énekóra, ha szoktál a fürdőszobában énekelni?

Miért van a miértnek miértje? :)

2011. okt. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem lázadozok, csak baromira elegem van abból, hogy nincs időm semmire, és még ebben az 1 órában is csak "lopjuk a napot"


vagy legalább vihetném be a szobabiciklimet és letekerhetném a 45 percet suliba.. :D

2011. okt. 10. 16:30
 7/22 A kérdező kommentje:

Ezekre van értlemes magyarázat.


De tesióra minek? Mondanál nekem érvet? Most attól az 1 eprc futástól senki sem lesz fittebb. Főleg, hogy van 2 osztálytársam, akik elég ducik, és ők is futnak, szerencsétlenek alig tudnak menni utána, úgy fáj a lábuk.. Tornacipő+betonon futás...

2011. okt. 10. 16:32
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha már 16 évesen sincs időd semmire, akkor csinálj valamit a napirendeddel, mert 5 év múlva elhalálozol. Komolyan mondom.
2011. okt. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A 11-12. osztály a legnehezebb, ez van. Kb 2 naponta mennem kell könyvtárba, mert annyi beadandó házidogám van, plusz akkor most jön a sok témazáró is... Kapásból a héten 5 tárgyból lesz tz-m.
2011. okt. 10. 16:33
 10/22 A kérdező kommentje:
főleg azért nincs időm, mert este fél 9-kor már hulla vagyok, és mennem kell aludni, vagy teljesen kimerülök..
2011. okt. 10. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!