Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hölgyek, jartatok mar nudista...

Hölgyek, jartatok mar nudista strandon? Milyen elmeny volt? Cikin erezted magad elsore?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Véletlenül, jó pár éve Akaliban bementem hamburgerért, a bejárattal szemben pár méterre volt a büfé. Ott ültek meztelen picsával, nők férfiak vegyesen a padokon, senkiben nem volt annyi, hogy egy törölközőre üljön. Egy faszi, meg direkt felém fordulva stírölt, undorító volt, fogtam a hambit is soha többé nem keveredtem oda be. Nem ciki, hanem undorító. Ezek beteg emberek, az hogy vitorlázni csak lobogó farokkal lehet :D, a szabad strandon ott suhant el mellettünk, mondjuk ez nagyon vicces volt, de ez bárki szerint normális, hogy mutogatni kell magát, és nem fér el rajta egy falat gatya? :D Phúúúúúúúúúúj :D
2020. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is beteg az ilyen.
2020. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szokás kérdése.

Afrikában olyan 1-2 millió évig nem okozott semmiféle problémát.

Igen, a többség lobogó kukaccal vagy lengedező mellekkel sétált, futott, úszott.

Ja: volt egy olyan szabály, amit minden normális ember betartott: nem bámulunk egy nő lába közé.


Aztán jöttek az usákok, és minden megváltozott. Ma már a nőknek nem mellük van, hanem kosárméretük...

2020. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Egyeske, lefogadom a fszt is csak szalvétával fogod meg.
2020. okt. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!