Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedülálló, fiatal férfiként...

Egyedülálló, fiatal férfiként elmehetek nudistra strandra?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam a nudista strandokról, viszont az egyik cikkben írták, hogy szingli férfiakat nem mindenhova engednek be és volt olyan fórum is, amin olvastam, hogy egyes helyekről "kinézik" őket.


Nyilván nem tudnám bebizonyítani, hogy én strandra napozni, olvasni meg úszni járok (általában egyedül) és érdekelne, hogy ez a szabály él-e a Balaton környéki nudikban? Érdemes előtte társat keresni fórumon: mondjuk két férfi már mehet?


Kösz a válaszokat!


26/F



2018. szept. 2. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ilyen szabály, nyugodtan menj akár Akaliba, akár Berénybe.
2018. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Két gondolat:


1. Akik efféle helyekre járnak, ne játsszák el a prűdet, hogy húha, megstírölte őket valaki. És ne mondják, hogy nekik nincs meztelenkedési perverziójuk, meg hogy ez csak valami nyárspolgári vasárnapi program, mert a frászt. Az emberek 99%-a eleve nem megy ilyen helyre.

2. Törvényileg büntetve van minden olyan, ahol nemre, bőrszínre, társaséleti kapcsolatra vagy épp annak nemlétére hivatkozva ember és ember közt szelektálni kezdnek.

2018. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Persze, mehetsz. Arra vigyázz, hogy ne bámulj meg másokat feltűnően és tényleg azért menj, amiért írtad.

Szerintem két férfi viszont már gáz. Ott rögtön mindenki másra gondol. Inkább egy vegyes társasághoz próbálj meg csatlakozni.

2018. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket! A lényeg, hogy egyedül is mehetek, ahogy szoktam.

A zuhanyzóban meg a szaunában majdnem minden nap látok meztelen embereket, hozzászoktam.:)

2018. szept. 3. 20:59
 5/8 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, írj bármikor nyugodtan, szívesen segítek a témában. :)
2018. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elmentem egy hete, főleg pozitív tapasztalataim vannak. Az emberek többsége közvetlen és kedves, igaz nem sokat beszélgettem, de úgy tűnt, nem zavarok senkit.

Azt sajnáltam, hogy csak egy korosztályombeli pár volt ott, de az élmény így is jó volt.

2019. júl. 13. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy találtál normális helyet.
2019. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7-es a strandolás után beszéltük a srácokkal a szaunában, hogy a "hivatalos" naturista közösségek gyakorlatilag mindenhol kedvesek, és a kölcsönös tisztelet hívei.

Megyek még a nyáron, főleg mentálisan felszabadító érzés.

2019. júl. 14. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!