Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ateisták! Zavar titeket, hogy...

Ateisták! Zavar titeket, hogy a Himnusz Istenhez szól? Nem esik nehezetekre azt énekelni, hogy "Isten, álld meg a magyart..."?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 19:53
1 2 3
 21/23 Csipkebokor ***** válasza:
77%
Gyakoriak Nálad a véletlen elírások.
2020. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek Istenben szóval ateista vagyok

de nem zavar sőt szépnek találom hogy a magyar nép a hanytatottsagaban egy felsőbb erőhöz fohaszkodik nem lat kiutat és valakitől/valamitől kéri a megváltást szép dolog ha vki tud hinni valamiben

De

Én úgy vagyok vele hogy Nincs Isten hisz amit el akarsz érni és amit elértél azt végül is magadnak köszönheted te voltál kitartó szorgalmas .....nem pedig Isten segítségével éred el a célod hanem az egyen hozzálasaval lehet fejebb kapaszkodni nincs szükség egy hatalmasabb erőre csak TE vagy az aki változtathat döntés mindig a saját kezünkben van !

2020. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Miért kéne ehhez nem kell vallás csak hazaszeretet
2021. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!