Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik város élhetőbb, biztons...

Melyik város élhetőbb, biztonságosabb? Miskolc vagy Salgótarján?

Figyelt kérdés
Daniel Cagliguri kivételével mindenki válaszát várom.

2020. júl. 22. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Mindkettő szar, cigány putri.
2020. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Én csak Miskolcon voltam, ott az áruház cigány biztiőre is be volt fosva. :)
2020. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha a kettő közül kéne választani, akkor inkább Miskolc.
2020. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mansour ***** válasza:
76%

Úgy látszik, nem tolonganak itt azok, akik jól ismerik ezeket a városokat. Én Miskolcon párszor voltam, Salgótarjában csak egyszer. Miskolcon nem tapasztaltam semmi negatívumot, kellemes, élhető városnak tűnik. Biztos vannak olyan részei, amik gázak, én ilyen helyen nem voltam. Igazából csak a belvárosban, Diósgyőrben és Miskolctapolcán fordultam meg párszor, ezek mind szép, tiszta, rendezett benyomást keltenek.

Salgótarján viszont nem valami kellemes érzetű város, bár szép környéken van. A belváros csúnya, mindenhol csak panelt látni. És az egyetlen rövid látogatásom során is láttam szociálisan nem kompatibilis viselkedésű roma származású egyéneket. Bár lehet, hogy épp csak rossz napot fogtam ki.

2020. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4

Miskolcon egyetlenegy városrész sincs, ami élhető és kellemes. Szerintem te még soha életedben nem jártál itt.

2020. júl. 22. 20:56
 6/13 Mansour ***** válasza:
88%

Konkrétan mi bajod mondjuk Miskolctapolcával?

Az igaz, hogy csak napokat tartózkodtam Miskolcon, és ennyiből még nem lehet messzemenő következtetéseket levonni az élhetőségre vonatkozóan, de egy felületes benyomást azért lehet szerezni, és az nem volt rossz. Szóval mondjál már valami konkrétumot, mert ez így nem meggyőző...

2020. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miskolctapolcán valóban nem LAKNAK kétes elemek. Viszont a múltkor a tónál és környékén csak cigányt lehetett látni.
2020. júl. 22. 22:05
 8/13 Mansour ***** válasza:
90%

Hát ha miskolci vagy, biztos jobban tudod, nem is akarok vitatkozni veled. Csak annyit írtam le, hogy amikor néhányszor ott jártam, mit tapasztaltam. Azt is csak azért, mert nem volt egy Miskolcot jól ismerő válaszoló sem.

Turistaként nyilván máshogy látja az ember. Egerbe például gyakrabban járok, bizonyos részeken ott is sok a cigány, de problémát, konfliktust ott sem tapasztaltam. Ott lakók véleményét viszont nem ismerem a helyzetről. A valós helyzetet nyilván csak hosszabb helyben lakás során lehet megismerni.

2020. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Mindenhol vannak cigányok, nem kell mindig szidni Miskolcot. Akinek nem tetszik lehet kotródni, annak van mindig baja aki beszari. Egyszer nem volt bajom a városban, akármilyen időben jártam ès járok ott.
2020. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
72%
Kérdező valószínűleg te sem Miskolcon élsz... vagy ha igen nem sokat mozoghatsz odakint... kb. négy gázos környék van Miskolcon, de ebből kettőbe kapásból nem is jár fehér ember már, mert nincs ott semmi, csak a putrik. Nem kellene megijedni a saját árnyékodtól és mindjárt nem olyan félelmetes a többi ember...
2020. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!