Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen hely Salgótarján?...

Milyen hely Salgótarján? Milyen érzés ott lakni? Milyen típusú város?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy nyüzsgő vagy nyugis, régies vagy újabb, koszos vagy tiszta, meg minden érdekel

persze, biztos vannak különféle környékei, de úgy összességében

nem akarok odaköltözni, más okból érdekel

előre is köszi a válaszokat :)


2011. jan. 3. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy mondod koszos, mert ott lakik az a retek győzike, és még jó sok hulladék lakik ott.
2011. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
légyszi ezt a győzikés dolgot most hagyjuk ki belőle...
2011. jan. 3. 15:20
 3/6 kisnita ***** válasza:
88%

Nekem nincs jó véleményem róla. Piszkos, büdös, az emberek bunkók, parasztok, tele van cigánytelepekkel, iszonyatosan szar. Nincs munkalehetőség, nem tudsz elmenni egy jó iskolába tanulni mert mindenhol a bunkók vannak és egyszerűen ellehetetlenítik az életed. Leírhatatlanul szörnyű és minősíthetetlen itt élni. A környező települések is ugyan olyanok mint a város. Én falun lakom most, de itt is valami iszonyat szar lenni, télen-nyáron a sárban vagyunk, busz alig jár, a boltban mindent 3xoros áron lehet megkapni, nincs járda, életveszély közlekedni, hülyék az emberek. Akinek esze van az menekül Nógrád megyéből. Mi is megyünk hamarosan, nem akarom, hogy a fiam ebben a szarkupacban nőjön fel.

A sok retkes cigányon meg a sok bunkó paraszton kívül semmi látnivaló nincs itt.

Csak 1x szabaduljak meg innen az életbe többé vissza nem jövök!

2011. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus szocreál város.Nagyon szegény.A közbiztonság elég rossz.Rengeteg a cigány,Tarjánban és a környékén is.
2011. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tarján nagyon szép környezetben fekszik, gyönyörű látvány a távolban levő Salgó és Somoskő vára. Maga a város nem valami szép, és valóban rengeteg a cigány.
2011. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Régen ott laktam, 19 éve 6 évet, még elég kicsi voltam, azóta pár évente vagyok ott kicsit.

Maga a város nem valami szép, az épületek mind tipikus szocreálok, a főtér meg a főutca se valami csodálatos látvány, persze vannak szebb új részek. Műemlék/szép régi házak alig, de a környéken azért vannak látnivalók. Piszkosnak piszkos, bár a magyar városok többsége sajnos eléggé piszkos, de Tarján átlag alatti, főleg egyes környékek.

Cigányból is van elég, mondjuk Miskolcon azért nem tesz túl. Nagy a munkanélküliség, az emberek nem tűnnek valami vidámnak (Mo-n hol igen?)

A környék viszont nagyon szép, a sok emeletes házból szép a távolabbi kilátás, a környéken rengeteg szép kirándulóhely van, jó levegő - ami a városról nem mondható el, völgyben fekszik, nemrég volt szmogriadó.

2011. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!