Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elhiszitek, hogy egy magáncég...

Elhiszitek, hogy egy magáncég INGYEN rendezi majd meg augusztus 20-án a TÜZIJÁTÉKOT?

Figyelt kérdés

Én ezt akkora néphülyitésnek tartom megint. Mért érné meg egy cégnek, hogy ingyen csináljon valamit amiért több 100 milliókat kaphatna?

És ez az árvízkárosultakért csinálják (jó lenne ha íhy lenne), de valahogy nagyon nem hiszem...


2010. aug. 3. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát :// lehetséges hogy igazat mondanak
2010. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges - a cégnek valószinűleg jó reklám lesz (és az áfát a kormány magára vállalta - mert az ingyennek is vannak áfa költségei!!)
2010. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szinte ingyen vannak a valóságban is... mondjuk 100 egységnyi pénzt kapnak érte, ebből nagyjából 5 az anyagköltség, 1 a fizu az embereknek akik rajta dolgoznak, a többi megy zsebbe.

Sokáig nagyon jóban voltam az emberkével, aki még anno indítgatta a rakétákat. Nem volt túlfizetve, elhiheted.

2010. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez jó befektetés is lehet. Ha most látványos lesz, akkor lehet, hogy évekig lesz munkája. Akkor majd visszajön bőven ez az összeg.
2010. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Befektetés? :) Ebben semmi befektetés nincs. Ezt a százmilliós tűzijátékot egy milliárdos másik kormányzati szerződéssel "pótolják". A cég nem fektet be semmit, pláne nem kormányzati megrendelésre...

Adott ajándékba egy "zsíros szerződését" tíz százalék kedvezményt. Erről van itt szó.

2010. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is. utolsóval értek egyet:)
2010. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!