Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem unjátok már borzasztóan a...

Nem unjátok már borzasztóan a tűzijátékot?

Figyelt kérdés

Most nem arról van szó, hogy hány millióba kerül, mert azt szerintem már sok helyen kitárgyalták. Engem egyszerűen untat. Nemhogy ki menni nem megyek rá, de még a tévében sem nézem meg már jópár éve. Megnéztem zsinórban 7-8 évig és szerintem majdnem mindig ugyanolyan volt.


Igen, jópár éve még ez egy technikai újdonság volt, ez volt A Tűzijáték. De ma? Haverom szülinapján is volt "tűzijáték", jó nyilván nem ilyen nagy volumenű, de azért voltak hasonlóságok.

Talán még kimenni jobb, ott legalább valami összetartozás hangulata van az egésznek, de tévében nézni szerintem borzasztóan unalmas.

Ma már ez nem érdekes technikailag, nem érdekes, mert már teljes egészében animációs filmek (pl. Avatar) készülnek, vagy ugye lehet már 3D-ben is mozit nézni.


Azt megértem, hogy csomó külföldi idejön. Persze egyszer megnézni töl jó, meg érdekes, de évente???

Ez olyan, mint mikor Egyiptomban tevegeltem, tényleg egyszer király volt, de ha az ember ott él, és mindennap 5 kmt tevegel, akkor az egy idő után unalmassá válik.


Inkább rendezzenek minden évben valami 10-15 perces kisfilmet jó zenei aláfestéssel, hogy az elmúlt évben mi történt Magyarországon (főleg pozitív dolgokat). Az legalább érdekelne, és minden évben más lenne.


Bár lehet én vagyok a hülye....:).


2010. aug. 14. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Ha nem tetszik, ne nézd.
2010. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

de

és nem értem mi a frásznak van ez

2010. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Úgy tudom,hogy a tüzijáték megnézésére nincs törvény.Jog, nem kötelesség.
2010. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem is fogom megnézni.

Nem is azt kérdeztem, hogy szüntessük-e meg.

Csak arra vagyok kíváncsi, hogy ki mit gondol ennek kapcsán.

2010. aug. 14. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:
hiába nem nézem, attól még idegesíthet, hogy a lóvét kidobják olyanra, ami felesleges és lenne annak jobb helye
2010. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Végül is a Parlament is felesleges, nem? Hiszen nyugodtan összeülhetnének a Margit-szigeten is megbeszélni a dolgokat.
2010. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
7-8 évig nézted és meguntad. Más meg lehet még nem is látta csak most fogja. Most azért ne legyen, mert te már láttad egy csomószor?
2010. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod, van egy mondás, hogy "panem et circenses". És az aljas proli tömeg csodálattal nézi, ahogy a gondoskodó állam ilyen jó cirkuszt rendez.
2010. aug. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem a tűzijátékot nézők 90%a már látta legalább egyszer-kétszer. De még ha nem is látták, év közben annyi tűzijátékot lehet látni, hogy csak na.


De mondom felőlem lehet, úgyis egy halom pénzt költenek el baromságokra (ez is simán belefér), és egy csomó olyan tévéműsor van, ami nem érdekel (ez is simán belefér).


Én csak mások véleményére voltam kíváncsi.

2010. aug. 15. 12:07
 10/10 anonim ***** válasza:

De, egy kicsit én is... egyébként szeretem a tűzijátékokat, de egyre kevesebb fantáziát látok az aug. 20-i, nagy csinnadrattával beharangozott tűzijátékban. Az egyik olasz nyaralófaluban (ilyen minden két hétben megrendezett "móka") sokkal kreatívabb és érdekesebb tűzijátékot láttam, mint aug. 20-án bármikor. Kicsiként egyébként voltam is kint, annyira nem fogott meg (tűzijátékot bárhol máshol is lehet látni, nagy a tömeg, ha nem fogsz ki jó helyet magadnak, alig lehet látni, és tele van az egész rádakaszkodó szuvenírárusokkal... legalábbis tizeniksz évvel ezelőttről ez rémlik...)


21/l

2010. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!