Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A gothoknál van valami belsős...

A gothoknál van valami belsős köszönés, vagy olyan egyéb szlogen, amit minden ide tartozó azonnal megért, a kívülállók pedig nem?

Figyelt kérdés

Mint pl. a punkoknál vagy a skinheadeknél, vagy mint a metálvillázás.

Itthoni és külföldi közösségekbe is gondolok.

A régebbi motorosok között volt valami ilyesmi pl. a Fekete Lyukban, vagy van valami új szokás a fiatalabbak között?



2020. júl. 26. 20:37
 1/7 A kérdező kommentje:
*közösségekre
2020. júl. 26. 20:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2020. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én metált hallgatok általában, és úgy szoktam köszönni, hogy helló/szia/jó reggelt, stb...
2020. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vantel ***** válasza:
76%

Van,de titkos, most leírom,de ne áruld el senkinek!

Bal mitató új fülben,gyűrűs fül mögött, jobb kéz ökölben tarkó mötött. Eközben azt mondják csubakabra.

2020. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MBbpg ***** válasza:
100%
Hát, akiket én ismerek normálisan köszönnek, és én kívülálló létemre értem a jelet
2020. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nincs. Viszont gothok között talán több a boszorkány, náluk van olyan, a blessed be, ami viszonylag gyakori.
2020. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg "Szia! Végre valaki goth rajtam kívül" :)
2020. okt. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!