Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék kimenni külföldre...

Szeretnék kimenni külföldre au pair-ként, de ehhez szükséges 200 óra gyermekfelügyeleti tapasztalat. Ilyet hogyan lehet szerezni? Erről kell hivatalos papír?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem kellett ilyesmi ;)
2010. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
te hol voltál au pair?:)
2010. aug. 3. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:

úgy tudom, akkor kell a 200 órás gyermekgondozási gyakorlat, ha 2 évnél fiatalabb gyerekkel fogsz foglalkozni


vannak babysitter, au-pair tanfolyamok

[link]

[link]

2010. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, Hollandiában 10 éve, és sajna nem emlékszem már az ügynökség nevére, pedig ajánlgatnám...a Nyugati környékén volt irodájuk, 2 hét alatt kint voltam külföldön...mondjuk akkor már volt tanári diplomám, de 0 gyakorlat és nagyobb gyerekekhez mentem
2010. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi!:) én amerikába szeretnék majd menni ügynökségen keresztül, és eddig minden oldalon azt írták, hogy kell a 200 óra.
2010. aug. 3. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk csak Európán belül keresgéltem anno családokat, de akik tapasztalattal rendelkező embert kerestek, azok általában arra voltak kíváncsiak, hogy voltam-e már au pair, vigyáztam-e már gyerekekre, van e a családban kisgyerek stb. Pl egyszer az egyik családnak elmeséltem minden élményemet a gyerekekkel, és kérdezték tudna-e valaki igazolást adni. Egyszer "levezényeltem" sokat magammal egy külföldi gyerektábort, e-mailben kértem az egyik "főnöktől" egy ajánló levelet... megírta, és azután minden család elfogadta "tapasztalatként". Lehet hogy ezt az ügynökségek komolyabban veszik, nem tudom, de nálam ennyire egyszerűen ment! :)
2010. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!