Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A trollok mit érezhetnek...

A trollok mit érezhetnek amikor egy jó és helyes választ totál lenulláznak?!

Figyelt kérdés
2020. júl. 28. 22:42
 1/6 anonim válasza:
98%

Itt, a gyakorikerdesek.hu oldalon?

Nem tudom mennyire érzelem kérdése; sokkal inkább lehetőségé.

A válaszok értékelésére az oldal nem kínál olyan lehetőséget, hogy azt lehessen jelölni, hogy jó, vagy helyes.

Az értékelésre egy feleletválasztós lehetőség van. A kérdés az, hogy „Hasznos számodra ez a válasz?” Erre a kérdésre, feleletként, három válaszból lehet választani: „Hasznos” (mármint számomra, ha én értékelek), „Félig-meddig hasznos” (mármint számomra, ha én értékelek), „Nem hasznos” (mármint számomra, ha én értékelek). Ha más értékel, akkor azt tudja jelölni, hogy az ő számára milyen.

Annyi van, hogy lehet, hogy számodra jó, helyes egy válasz (csakhogy ennek jelölésére nincs lehetőséged), mások számára pedig nem hasznos (ezt viszont tudják jelölni). Hogy mit érezhetnek egy számukra nem hasznos válasz olvasása után? Talán, csalódottságot.

2020. júl. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
11%
nem mindegy? aki ertelmes az az ertelmes valaszokat nezi
2020. júl. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Én orgazmust.
2020. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Gondolom boldogok attól, hogy na, sikerült ezt is elintéznünk. Aztán mennek a következő áldozatukra.
2020. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Aki ilyet csinál, az egy defektes ember, tehát rossz érzései vannak.

Amikor másoknak rosszat tesz, akkor ezek a rossz érzések egy kicsit csökkennek - de nem múlnak el.

Nem irigylem az ilyen embereket.

2020. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Arra gondoltál, hogy a totál bunkók szerint az ők saját válaszaik jók és helyesek. Na, ezért kell lenullázni őket, hogy rájöhessenek, mi az ábra. Ez rád, persze, nem vonatkozik, hiszen te lenullázás után se jöttél rá...
2020. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!