Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért írja ki a toplista,...

Miért írja ki a toplista, hogy -1%-ban adok helyes válaszokat?

Figyelt kérdés
Pedig nem is szoktam trollkodni :( De ha csak lepontoznának, akkor is csak 0% lehetne, nem? :D
2015. máj. 10. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, mert a leírásukban azt írják, a negatívok nem jelennek meg. Amivel eddig válaszoknál találkoztam, talán 4% volt.
2015. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, rosszul emlékeztem. A negatív összpontszámot rejtik el, nem a százalékot.

Nem kell ahhoz trollkodni egyébként hogy lepontozzanak. Vannak rovatok, ahol a hasznos válasz a gyűlöletes, a hülyeséget pedig felértékelik.

2015. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez, jellemzően, a kezdőérték, új regisztráltnál; de régi tagnál is megjelenik, ha 30 napon át nincs értékelt válasza.


Első meggondolás alapján 0 lenne, de akkor nem különbözne attól, ha valaki "megdolgozott" azért, hogy elérje.

Így a -1-gyel jelölik azt, ha valaki kezdő; de akkor is mutat ilyet, ha valakinek 30 napon át (ennyi időt értékel a toplista) nincs értékelt válasza.


A kezdőnél, válasz írása esetén nem jelenik meg, hogy " A válaszíró XY%-ban hasznos válaszokat ad.”; a „szünetelőnél” viszont megjelenik az éppen érvényes értéke (nem a -1).

2015. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!