Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak még itt olyan régebbiek...

Vannak még itt olyan régebbiek akik élőben megélték a World Trade Center elleni támadásokat magyar híradásokból? mennyire számított nagy hírnek itthon? mit gondoltatok az egészről akkor aktuálisan?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 21:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ha lesz válaszoló légyszíves írd meg hány éves voltál akkor. én 11 és alig emlékszem valamire
2020. szept. 7. 22:01
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elso eves voltam az egyetemen, aznap egesz nap oram volt, csak elmondasokbol hallottam, hogy persze, minden csatorna azzal foglalkozott.
2020. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Felnőtt voltam már, nagyon nagy hír volt, egész nap ment a TV a munkahelyemen, folyamatosan figyeltük a híreket.
2020. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Óriási nagy hír volt, mindenhol ez ment a TV-ben. Számomra is új dolog volt, először felfoghatatlan, de éreztem, hogy ez komoly. 20 voltam akkor.
2020. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
23%

Persze, hetekig, hónapokig másról sem beszéltek, főleg, hogy nem sokkal később lerohanták Afganisztánt.


És Orbán 2015 óta ebből él...

2020. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 vantel ***** válasza:
4%

Nem emlékszem hányban volt.

Nagy hírnek állították be. Amerikába a selejtes európaiak mentek.

Mára sem lett jobb a helyzet,mindenbe bele ütik az orrukat és valaki rákoppintott.

2020. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
25 éves voltam. Amikor mondta az egyik kollégám, akkor nem hittük el neki. Akkora döbbenet volt, hogy aznapra gyakorlazilag leállt nálunk a munka.
2020. szept. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbik fiam került akkor első osztályba, ott ültem a szűlőin telefonnal, a picire a férjem vigyázott. Alig kezdődött el a szülői, hívott, hogy azonnal induljak haza, a gyerekkel minden rendben, de be kell mennie. Futottam haza, pár száz méterre volt az iskola. Otthon hitetlenkedve meredtem a képernyőre, nem hittem el, hogy nem egy hatásvadász katasztrófafilmet látok. Füstölgött, aztán emberek ugráltak ki a magasból. Időnként lassítva bevágták, ahogy beleszáll a repülőgép. Aztán összeomlott. Aztán hogy a Pentagont is megtámadták. A férjem hivatásos katona volt és riadóztatták őket. Itt állomásoztak az amerikaiak és fokozták a készültséget. Körülkerítették a laktanyát betonakadályokkal. Hetekig erről szólt minden.
2020. szept. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Felfoghatatlan volt, borzasztó volt, éppen készülődtem dolgozni, és elmentem a TV-előtt, csak bámultunk megkövülten, eltelt néhány mp mire felfogtam mi történt. Aznap a munkahelyen 1 perces néma csöndben felálltunk az asztal mellől. 26 voltam.
2020. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eléggé nagy hírnek számított. Egyébként youtube-on sikerült megtalálnom olyan felvételt, amit valaki anno vhs-ről vett fel és feltöltötte most, RTL Klubos meg TV2 híradás 9/11-ről. Fura nagyon így utólag visszanézni, pl. hogy mennyire kb. sokkos állapotban volt Erős Antónia, senki sem tudta mi történik és hogy mit hoz a holnap. Teljesen kétségbeesetten olvasták a híreket.
2021. szept. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!