Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Párod ha magyarságát tagadná,...

Párod ha magyarságát tagadná, nem zavarna?

Figyelt kérdés

Párom vezetékneve Ritz és ezért sokszor emlékezteti rá ismerősöket vagy újonnan megismert embereket, hogy ő ugyan magyar állampolgár, de amúgy semmi köze magyarokhoz.


Amióta DNS tesztet is csináltatott és bebizonyosodott hogy tényleg főleg nyugat-európai származású, azóta feszt ezt emlegeti, hogy ő mindig tudta semmi köze ehhez a suttyó paraszt balkáni bandához és hogy ő mindig idegennek érezte itt magát.


Már nem foglalkozik közélettel sem, nem jár szavazni, nem énekli Himnuszt ünnepekkor, mert hogy "ő nem magyar, mi köze van neki ehhez?"


Nektek nem esne rosszul ha párotok ilyen volna?



2020. aug. 26. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
A butaságra, és ostobaságra nincs orvosság.
2020. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
80%

Én australiabol származom,magyar a parom, mégse teszek ilyen megjegyzeseket egyik nemzetre sem, tisztelem őket.


Szerintem igazán degradalo érzés lehet, attól még hogy egy ilyen korrupt kormány van hatalmon.

Párom mondta,hogy a magyarok keveredtek elég sok nemzettel, így sok ilyen ember van, akik nyugati származásúak részben.


Én megbeszélném vele.

2020. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
71%

Nekem, mint vajdaságinak, hatalmasat jelentett mikor megkaptam a magyar állampolgárságot, Magyarországon kezdhettem a középiskolát... a magyarságomat becsülöm a legjobban, sosem tudnám letagadni.


Viszont esetemben mind1 hogy milyen nemzetiségű lennék, mindet ugyanígy becsülném, hisz ez ad egyfajta hovatartozást.

Vannak suttyó emberek, de hol nincsenek?

Minden nemzetiséget meg kell becsülni, ha meg nem érzi magáénak, költözzön olyan helyre amit jobban szeret.


Kevés dolog vált ki belőlem utálatot, de az beletartozik ha valaki megtagadja/nem becsüli a saját hazáját, míg mások csak álmodoznak róla hogy egyszer majd talán láthatják, esetleg élhetnek is ott. Szóval előbb utóbb eltávolodnék tőle, majd megszakítanám a barátságunkat.


Lehet lepontozni, de ez tényleg csak az én személyes véleményem.

2020. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Magyar vagyok tudtommal, még nem csináltattam DNs tesztet, de mindig itt éltem, ennek ellenére utálom a magyar virtust, ezt a lélekölő, lelkesedést, kreativitást elnyomó, szűklátókorű, korlátolt negatív nyomort. A Himnusszal, Kosztolányival, József Attilával, Mikszáth-al és az összes magyar írójával együtt, akinek a rád erőltetésétől már gyerekkorban felvágnád az ereidet...
2020. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

# 3


# 4


Ő imádja a szülővárosát ahol él, ragaszkodik hozzá, de kényesen távol tartja magát mindentől ami nemzeti.


Ennek ellenére a DNS teszt után rendelt brit zászló felvarrót hátizsákjára, mert ősei közt voltak angolok.

2020. aug. 27. 00:35
 6/15 anonim válasza:
76%
Na jó,ez már picit kezd furcsa lenni.Elnezest mindenkitol aki hasonlóan velekedik, de ez már az ostobaság határát surolja
2020. aug. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha letagadja a Magyar kultúrát én ott hajítanám ki a házból, családból.
2020. aug. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Engem zavarna ha a párom a népemet és vele együtt engemet is suttyóparaszt balkáninak tartana és szakítanék, de te tudod. Pedig ha valakinek, hát nekem nem magyar vezetéknevem van!
2020. aug. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Egy ilyen nő nem lenne a párom.
2020. aug. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Akkor az én barátnőm nem hogy nincs magyarsága de egyenesen román (sátán)

És nem zavar a szeretet a lényeg sokkal többet ér mint egy kibaxott DNS teszt 🙄

2020. aug. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!