Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy a ,,csodas...

Az lehetséges, hogy a ,,csodaszarvas,, egy albínó szarvas volt, csak nem tudták akkoriban, hogy mi az?

Figyelt kérdés

2020. szept. 22. 14:26
A kérdező szavazást indított:
Szerintem lehetséges
Szerintem nem lehetséges
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Miről következtetsz erre? Én még nem hallottamilyenről.
2020. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak elgondolkodtam.

Mert ugyebár a csodaszarvas különleges volt, egyes képeken pedig fehéren jelenítik meg. Nemrég pedig láttam képet albínó szarvasról és innen jött, hogy akkor lehet, hogy az volt, csak így magyarázhatták meg a jelenséget az akkori tudással és szókinccsel.

De nyilvánvalóan ez nem egy tudományos bizonyítás, mindössze egy feltevés és érdekel mások véleménye róla.

2020. szept. 22. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:

értem, azért lehet, mert különleges volt; tényleg érdekes ezen elgondolkodni

de a képekre nem hivatkoznék, mivel azok csak mostanában készültek el, a művészek elképzelése szerint, és a mondákban nem mondták, hogy fehér lenne


de érthető, hogy te erre hogy jöttél, és nincs is teljesen kizárva


(1es vagyok)

2020. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, csak hogy amikor szövegben hallom/olvasom, akkor is önkéntelenül valami fehéres csodára gondolok, mint a hold színe kicsit.
2020. szept. 23. 01:30
 5/5 De La Cruse ***** válasza:
88%

Csoda szervas.

nem albíno, nem fehér hanem csoda.

És csak egy legenda mivel egy sámánisztikus hitvilág egyik szellemi vezetését jeleníti meg amiben elcsalogatják egy vadász zsákmányon keresztül egy jó földre Hunort és Magort.

2020. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!