Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik országban élnél az...

Melyik országban élnél az alábbiak közül, és miért? És melyikben nem (ezek közül)?

Figyelt kérdés

Németország

Franciaország

Egyesült Királyság

Spanyolország

Olaszország

Luxemburg

Svédország

Hollandia


2010. aug. 8. 13:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat(:
2010. aug. 9. 09:45
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Legszivesebben Egyesült Kiráylságg mert ott él valaki aki nagyon sokat jelent az életemben:))

Azonkivűl még Spanyolországban mivel én is spanyol őrűlt vagyook:D spanyol nyelv,férfiak stb..:D

2010. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül mindenhol szívesen élnék, de leszűkítettem a kört háromra, illetve nem is országokra, hanem városokra. Ha Németország, akkor Berlin, szeretem a németek pontos precízségét, az előzékenységüket, a toleranciájukat (meglepő, de náluk ha át akarok menni a zebrán, nem kell órákig várnom) és ha mindezt ötvözzük egy kulturális nagyváros nyüzsgősségével, az felülmúlhatatlan. Ha Hollandia, akkor természetesen Amszterdam, egyszerűen imádok ott lenni, azok az arcok, az a rengeteg kultúra. Lehet az ott eltöltött egy év után már nem kerekedne ki a szemem, ha meglátnék egy rózsaszín rasztás hajú 60 körüli hölgyet talpig pinkben. :) (Volt rá példa.) Ha Spanyolország, akkor Barcelona, katalánok, divat, szépség. Nem azt mondom, hogy Magyarország rossz hely, de van hová fejlődnünk.

21/L

2010. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nekem is ez a három a kedvencem :D
2010. okt. 3. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!