Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az iskolában motiváló dolgok...

Az iskolában motiváló dolgok kellenek, mondjuk aranyos üzenetek egyebek. És ti mit gondolotok, mivel lehetne boldoggá tenni vagy motiválni az iskola tanulóit? Gimnáuiumról van szó.

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden házi feladatért egy csillámpóni matrica.
2020. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég lenne, ha nem terrorizálnák a pszichopata tanárok a gyerekeket.
2020. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

2-es, így van!

Nekem van 1 tanárom, aki idegbeteg. Állandóan kiabál, ordítozik a semmiért. És tényleg a semmiért, mert annál a tanárnál meg sem merünk mukkanni, szóval még rosszak sem vagyunk.

Ha ő nem lenne ott, vagy nem tanítana engem, akkor boldogan járnék abba az iskolába, mert ezt leszámítva imádok oda járni.

Hála istennek csak egy óránk van vele egy héten, de azon az egy napon egész nap görcsben van a gyomrom, amíg le nem megy vele az óra.

2020. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!