Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy egy tündéri...

Hogy lehet, hogy egy tündéri ember állandóan bűncselekményeket követ el?

Figyelt kérdés
Az egyik nagyon jó ismerősömről van szó, sikkaszt a munkahelyén, nem nagyon, de havonta 20-30 ezerrel dobja meg így a fizetését, hamis iratokat nyomtat, amiknek köszönhetően különböző kedvezményeket, juttatásokat kap. Egy középkorú nőről van szó egyébként. Tényleg egy tündéri, nagyon aranyos nő, egy igazi tündérbogár, mindenkivel kedves, közvetlen, nagyon aranyos, munkatársai is nagyon kedvelik. Szóval ez nekem kicsit paradox. Ti mit gondoltok egy ilyen emberről? Mert én nem ítélem el valamiért, egyrészt az ő dolga, másrészt valahol még viccesnek is találom, hogy ilyen leleményes.

2016. júl. 22. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
wikipédián olvastam, hogy a pszichopaták (akiknek nincs lelkiismeretuk) valojában barátságos, megnyero emberek
2016. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudtad, hogy a gyilkosok döntő többsége "szabadidejében" nagyon jó cimbora is lehet?

Tudtad, hogy valójában nemlétezik "folyamatosan" rossz ember? Csak folyamatosan beteg ember. Őket általában előbb utóbb kezelik, mert feltűnők.

2016. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem bánt senkit, sőt nem is károsít meg senkit "közvetlenül", tehát nem hinném, hogy bárkinek tényleges kára származna ebből, a vezetőknek ez annyi mintha mondjuk tőled vennének el 5 ft-ot, vagy még annyi se. Na mindegy, érdekes személyiség.
2016. júl. 24. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!