Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális,...

Szerintetek mennyire normális, ha két huszonéves lány ittasan odavizel mindenhova?

Figyelt kérdés

Utcán sötétben bárhova, kocsmában a földre, szemetesbe, panelban a lépcsőházba. Ja, és szeretnek józanul is a sz@rás témáról beszélni?

Arra, hogy kultúrálódjanak (ha szeretnének változni esetleg), mi a megoldás? Mi lehet a baj a fejükben? Otthon nem ezt tanulták, mégis ezeket művelik.

Nem kötekedős válaszokat kérek, köszi!


2011. febr. 20. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer láttam egy videót, egy kamerával vették, ahogy egy szőke bugyi nélkül leguggol az utcán és vizelni kezd. Ezen egy öregúr annyira felháborodott, hogy odament mögé, és hátulról olyat alárúgott, hogy orra esett.

:) Na, ez talán beválik, ha nagyon ostobák, lehet, hogy két-három alkalom is kell.


Ezen kívül jó megoldás lehet, ha minden pasi beégeti őket, hogy ilyen csajjal nem lenne gusztusa mutatkozni, de ezt meg is fogják kapni.


Most ezt látják a kis ostobák a neten, hogy mindenhol a nyilvánosan vizelnek a kis ....-k, hát utánozzák, mert menők akarnak lenni.


Mit lehet az ilyennel kezdeni???

Most úgy őszintén....

2011. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
6 évvel ezelőtt is ilyenek voltak...
2011. febr. 20. 12:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát akkor nagy nyilvánosság (haverok, barátok, osztálytársak, családtagok) jó hangosan közölni kell, hogy igen, a gyakori anális szex inkontinenciához vezet, bár a többségnél csak 40 éves kor felett jelentkezik, és semmi gond, nem olyan kellemetlen, ha nem tudják tartani a vizeletüket. Aztán ünnepélyes keretek közt oda kell adni nekik egy csomag becsomagolatlan inkontinencia betétet megy egy (felnőttekre méretezett) pelenkát.

Utána gratulálni a szülőknek, milyen jó nevelést végeztek, gondolom nem a te gyerekeidről van szó. :)


Legyél következetes, nőnapra, gyereknapra, és névnapra, születésnapra is ajándékozz "pisibetétet", és ecseteld hangosan, ha időnként a WC-ben végeznék a dolgukat, találkoznának WC-papírral és szappannal, aminek komoly előnye, hogy nem lengi őket körbe egy állandó, de igen kellemetlen vizeletszag, mint a 80 éves szenilis öreglányokat, illetve egy kis Clorox a háromnapos h.gyfoltot is kiszedi, ha beáztatják a bugyogót, nem lesz ilyen sárga.


Hamar leesne, mennyire nem menő a "leszbikus pisiszex".

Ha nem működik, marad a váratlan alárúgás acélbetétes bakancsban.

Basszus, hát az ilyen tajgetoszpozitív egyedeket normális közösség kizárja, és megveti, nem hogy buliba nem hívják meg őket, vagy utcán nem mutatkoznak velük...!

Legfeljebb a szülei viselik el, mert nekik muszáj...

2011. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

uhh de gáz... én egyszer csináltam ilyet tizenévesen egy barátnőmmel, hogy mindkettőnknek nagyon kellett pisilni, ittasak voltunk, és az utcán nyilvánosan pisiltünk. Égett a pofám utána rendesen.

Nem tudom mit lehetne csinálni, aki huszonévesen még ott tart, hogy ilyen mértékben leigya magát, és még szégyenérzet se alakul ki benne....hát megáll az ész....

2011. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezt nem csak a lányok csinálják, és nem csak ketten... Én feltakaríttatnám velük, ha rajta kapom őket, ennyi... Nem mondom, velem is előfordult, hogy már nem bírtam, csak azért nem akartam bemenni szórakozóhelyre 1000 forintos belépővel, hogy pisiljek, ezért kerestem egy sötét utcasarkot egy bokorral és kész, de ez nagyon szükségmegoldás volt! (mondjuk néhány helyen szerintem természetes is hogy nincs más megoldás, pl erdő stb) Szerintem egy nőben alapból kéne hogy legyen annyi gusztus, és tartás, hogy nem tesz ilyet (természetesen a pasikban is), ha viszont még is meglátnám a tulaj vagy egy lakó helyében, biztos hogy kapna egy guriga törlőpapírt, zsepit vagy bármit, hogy takarítsa szépen össze... sőt ha kedves akarok lenni, akkor csak két kockányi törlőpapírt kapna, ázzon csak át, cuppogjon az illető a saját vizeletében...
2011. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Dehogy normális. Fiúktól is tapló dolog az összevissza, utcán stb. hugyozás, meg a fingásról, wc-zésről társalgás.

Ki neked ez a két lány?

Talán hat rájuk a példamutatás, ha látják, hogy mások ezt nem csinálják, illetve lehet nekik nyugodtan szólni, adott esetben (kocsmában) feltakaríttatni velük.

2011. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2 ismerős.
2011. febr. 22. 18:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én többé nem ismerném meg őket.

Van pasijuk?

Ha van, akkor őt is el kell kezdeni oltani, hogy ő is olyan mint "a Józsi", szereti, ha kicsit büdös a pi.csa? Mert hogy wc papír nélkül, utcán vizelnek... másnak nem lenne gusztusa egy ilyen hug.yos pi.át kinyalni.

Aztán kínáljátok meg tictac-kal.

Eztán elég, ha csak rendszeresen tictac-kal kínáljátok, és ha együtt látjátok őket, odakiáltjátok, hogy nefürgyéle.

Amennyiben nincs pasijuk, úgy őket lehet oltani, hogy nem csoda, nincs olyan srác, akinek bejönne a hú.gyszagú p..a.

Nyugodtan lehet alpárian fogalmazni, ha szebben mondod, lehet meg sem értik.


Múltkor olvastam, hogy egyes kolóniákban is gondot okoz ez a viselkedés, sok a fészekrakó Miskolcon, belebrunyálnak a levelesládába, meg oda..nak mindenhová, gondolom hízelgő lehet számukra ha párhuzamot vontok ezzel is.


:S


Nem leszbikusok véletlenül?

Két ilyen véglénynek legfeljebb egymáshoz van gusztusa.

2011. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Vohu Manah válasza:

Sziasztok!


Ez igen érdekes. Én nem találkoztam még ilyen dologgal. Én az ilyen viselkedésnél tükröt állítanák az illető elé valamilyen módon. Természetesen nem arra gondolok, hogy ugyanezt csináld... ne pisilj oda mindenhova, mint egy kankutyus.. de a kaka témában úgy viselkednék mint a német emberek. Köztudott, hogy náluk nem tabu a szar-téma evés közben, ha van hozzá gusztusod :) Én megcsinálnám, annyit megérne, ha abba tudnák hagyni :))) Talán el tudnád így felejtetni velük. :)

2011. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
menjenek el pszichologushoz
2011. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!