Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít amikor...

Titeket nem idegesít amikor nézik a munkások a barátnőtöket, feleségeteket?

Figyelt kérdés

Engem nagyon tud idegesíteni. Főleg amikor beszélnek hozzá mindenfélét...ma úgy volt h elmentem vele egy ruhás boltba és amikor jöttünk haza vagy 1-2 méterrel mögötte mentem és a munkások akik csinálják az utat ott beszéltek hozzá minden hülyeséget meg még fogdosták is. Én meg odamentem és úgy orrba ba$ztam a csávót h szerintem még az orra is betört. Felállt és elkezdett velem verekedni de olyan szerencsétlen volt h alulmaradt :D a többiek meg jönnek pofázni h mi a fa$zt képzelek magamról..ők mit képzelnek? egyáltalán minek fogdossák? utána meg jöttek a rendőrök -.-

Titeket nem idegesítenek?

19/F


2010. aug. 9. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért mész mögötte? :D
2010. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
összevesztünk :D
2010. aug. 9. 19:04
 3/16 A kérdező kommentje:
ja amúgy utána is lecseszett h minek kellett ezt. most hagyjam h megdugják vagy mi?
2010. aug. 9. 19:05
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is szoktak dumálni a munkások, de hogy fogdossanak? A barátnőd a falu k*rvája, vagy mi? Én neki adtam volna egy pofont, és ott hagytam volna...
2010. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

Az nem okés beismerem, hogy elkezdik fogdosni. De a pasik ilyenek.Most mit vársz tőlük?

A másik meg az, hogy nem a bnődben kellene keresni a "hibát"? Nem öltözködik túl kihívóan pl ,hogy mindent kirak?

2010. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

de az nem az ő hibája volt

kiabáltak neki az egyik meg odament és elkezdte fogdosni pedig még jól nyakon is vágta

2010. aug. 9. 19:08
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen én is valami ilyesmire gondoltam. Én sose hagynám, hogy egy munkás az utcáról fogdosson! Fujj!

Ezek szerint a csaj hagyta, talán még imponált is neki...

Gusztustalan igénytelenségre vall. Jól tetted, hogy nem hagytad magad madárnak nézni. :)

2010. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem hagyta. Még nyakon is vágta de hát erősebb volt tőle..

amúgy ő a normális kategóriába tartozik.

2010. aug. 9. 19:12
 9/16 anonim ***** válasza:

19:10 vagyok

Akkor elnézést kérek :S

Amúgy tényleg jól tetted, hogy beverted az orrát.

Még jó, hogy ott voltál, és nem lett belőle valami durvább.

2010. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
barátom ha te orrba vágsz egy brigádtagot,a többiek nem beszélgetni mennek oda hozzád.Ha elkap három négy fizikai munkás,nem lenne mivel írnod.hihetőbbet,ha unatkozol.
2010. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!