Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, akiknek vékony/...

Fiúk, férfiak, akiknek vékony/alacsony párja van! Nektek milyen érzés, amikor a barátnőtöket/feleségeteket ölelitek?

Figyelt kérdés
Nem veszik el az ölelésetekben? A barátom egy fejjel magasabb (185 cm), és nekem olyan jó, amikor megölel. Ám nem tudom, neki milyen érzés ugyanez, hisz án csak 163 magas vagyok, vékony kis szöcske.. Tudom, hogy jól esik neki, nem erre gondolok, hanem nem vicces, vagy fura hogy egy olyan kicsi testet szorongattok aki szinte elveszik a karjaitokban?
2011. okt. 6. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok férfi és én is alacsony vagyok, de szoktam nálam is alacsonyabb és sokkal vékonyabb lányokat ölelgetni (Free Hugs aktivista vagyok)

Jó érzés, úgy érzed magad mint valami védelmező :D

2011. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem üzeni,hogy a legszuperebb a világon.
2011. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én 190cm vagyok és barátnőm 156cm. De imádom amikor megölelem.. Ilyenkor mindig úgy érzem hogy meg kell védenem::D:D Főleg az szokott vicces lenni amikor meg akarom simogatni a popsiját! 19F
2011. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Komoly? Hol lehet ilyen aktivistának jelentkezni? Hallottam már róluk, és lehet érdekelne a dolog.
2011. okt. 6. 19:35
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves második, köszi, hogy ezt megosztottátok :)... És bocsi, hogy nevettem, de elolvastam a kommentedet, és aztán a nevedet :D
2011. okt. 6. 19:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon sajnos nincs hivatalosan, én a nemzetközibe csatlakoztam. :)

Szerzel pár kissé 'őrült', kissé hippi havert, meg pár free hugs pólót és mehetsz is osztani az öleléseket. :D:D

Jól szoktunk szórakozni, csak sajna mostanában már egyre ritkábbak az ilyen napok. :/ :D

2011. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak érezhetnék már ilyet...
2011. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

19:50

Awww, tudom, nem nagy valami de küldtem neked egyet most gondolatban :). Remélem megkaptad.

2011. okt. 6. 20:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
éppenséggel nincs alacsony párom, de bírom az alacsony lányokat. szerintem egyáltalán nem fura, sőt szuper!
2011. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátom megkérdeztem, azt mondta, hogy imád ölelgetni, mintha megkéne védenie, előző barátnője volt 170 cm, azt mondta őt nem szerette ölelgetni :P (barátom: 197 cm;én: 160 cm)
2011. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!