Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az amerikai elit nagy része...

Az amerikai elit nagy része miért sátánista?

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mégis honnan veszed? Forrás? Nagy részük valamilyen protestáns vagy felekezethez nem tartozó keresztény, kevesebb katolikus.
2020. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha te ennyire ismered az amerikai elit nagy részét, akkor miért nem őket kérdezed inkább? Vajon az amerikai elitnek melyik része lóg fenn a gyakorin, hogy ide irtad a kérdésedet?
2020. nov. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2😂
2020. nov. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 LeonScottKennedy ***** válasza:
37%

Szerintem a kérdező a "realistára", "racionálisra", "naturalistára", "materialistára" gondolt, ugyanis a sátánizmus ezeket foglalja magában, csak a kérdező direkt nem így írta a kérdést, mert ő bizonyára egy hívő.

Érdemes utána nézni, de a sátánizmus már rég nem azt jelenti, mint régen a köznyelvben. Ma már közelebb áll az ateizmushoz, mint bármilyen valláshoz. Sőt, mostanság sokat szokták mondani gúnyszóként a szimplán nem hívőkre, főleg Amerikában. Ezt csak azért tudom ilyen részletekbe menően, mert (egyfelől olvastam is róla), de másfelől RuneScapeben bent vagyok az egyik legnagyobb amerikai klánba, és ott nem egy ember van, aki sátánistának bélyegzi magát, mint realista (de egyébként katolikusok vagy keresztélyek), de még véletlenül sem mint egy az ördögöt dicsőítő vallás, vagy olyasmi.

Tehát a kérdésre válaszolva azért, mert az amerikai elit inkább a tudományt helyezi ma már előtérbe, mint a fikciót.

Itt lehet olvasni az eredetéről, akit érdekel:

[link]

2020. nov. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Wadmalac ***** válasza:
100%

Valóban, van olyan szektairány, ami gyakorlatilag mindenkit a sátán hívének, de minimum áldozatának nyilvánít, aki nem hozzájuk tartozik.


Mint ahogy minden vallás szemszögéből mindenki, aki nem hozzájuk tartozik, hitetlen.


Hadd ne minősítsem ezt a szemléletet, nehéz lenne anélkül megfogalmazni, hogy minden vallásost sértsen.

2020. nov. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
kedves Kérdező, Ön elmebetegnek tetszik lenni?
2020. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%

Mert ahhoz, hogy a mennybe juss(jövő), ahol minden megadatik, ahhoz valahonnan energiára van szükség. A pokolban fent kell tartani a rendetlenséget, a káoszt, a bűnöket, a maffiát, mert csak így lehet a pokolban lévőkkel termeltetni.

Ez egy szükségszerű dolog.

A mennyben rendezettség van, de az ott elhasznált energiát valakinek meg kell teremteni. Ahhoz, hogy az emberek elmenjenek dolgozni, motiválni kell őket valamivel. Ez a motiváció a vágy és a félelem.


Vágyat a fizikai, materiális testi dolgok váltanak ki, pl. hormonok, nemi hormon, boldogsághormon. A pokol ezeknek a vágyaknak a kielégítésére van üzemben tartva. Pl. piroslámpás negyed a nemi vágy kielégítésére, vagy drogok, alkohol, gyógyszerek a boldogsághormon pótlására.

Ahhoz, hogy rosszul érezd magad és vásárolj pl. drogot, gyógyszert ahhoz bűntudatot kell kelteni benned. Ahhoz, hogy bűntudatod legyen, bűnt kell elkövess. Ezt kötik az ördöghöz.


A lényeg, hogy megtermeld a menny üzemeltetéséhez szükséges energiát. A mennybe bűnös nem juthat. A munka nemesít, vagy a "rabszolgaság" alól felszabadít, az elit a nemesség, akik már megdolgoztak az elit szerepért vagy valahogy hozzájutottak a tudáshoz.


Akinek még van vágya, az az ördögtől való dolgokat keresi. Folyamatosan igyekszik a vágyait kielgíteni. Ahhoz, hogy ki tudja elégíteni a vágyait, dolgoznia kell, amivel a többieknek jót tesz, akik fizetnek neki, amit el tud költeni a vágyai kielégtésére, hogy aztán újra felkeltődjön a vágya, amihez pénz kell, el kell menjen dolgozni és a körforgás fenn van tartva.


Ezt hívják szenvedély (vágy) függőségnek. Szenvedélyfüggőség.


Bűnbeesés, gyerekvállalás, a gyereked fog motiválni, hogy el menj dolgozni.

Ha nincs gyerek, akkor valami mást fogsz elkövetni, ez utána bűntudatot okoz, ami kiváltja a szorongást, amit alkohollal, gyógyszerrel, keksszel, étellel vagy droggal fogsz enyhíteni, ami függőséghez vezet. Körforgás fentartva.

Bűnök és Bűnbeesések

Keksz, nemi vágyak, nemi hormonok - Bujaság

Evéskényszer, kortizol hormon, idegességet megnyugtató boldogsághormon szabadul fel az evés hatására, csokoládé zabálás, elhízás - Falánkság

Nagyképűség, Öntúlértékelés, Mások lenézése, Tudáshiány - Kevélység

Tudáshiány (Lusta vagy tanulni) miatt nincs meg valamid, ami a másiknak - Irígység

Tudás féltése, pénz féltése (energiavámpírság, kapsz, de nem adsz) - Fösvénység

Tudáshiányból fakad a harag. Csak akkor szűnik meg, ha elismered, hogy a Te hibád, Mea Culpa! Én vétkem, a te hibád okozta a másikkal szembeni haragot. Magadat kergeted mindig, amíg nem látod be marad a... - Harag

Alulmotiváltság, erőtlenség, energiahiány - Lustaság, restség


Ha poklot akarsz üzemeltetni, akkor ezeket kell kialakítani és kielégíteni az emberekben. Erre a Sátán vagy másnéven az Ördög képes, a majdnem legmagasabb tudású ember. Ő fölötte áll Jézus, aki a mennyből jött, és a pokolban megvilágosodott. Illumináti, megvilágosodott, a tudást megkapta.


Aki végigjárja a 66-os utat, a Pokol útját, a Sátántangót, vagyis az ÉLET nevű játékot, az a végén megérti, hogyan kerülhet az ELIT tagjai közé.


Amerika az újvilág. Az újvilágot kik építették? A Paradicsom ígérete. Ha pokollá teszed valaki életét Európában, az hanyatt homlok menekül egy jobb élet reményében az újvilágba, a Paradicsomba. Columbus. Világháborúk elől menekülők. Energiaelszívás, Tudáselszívás. Munkaerőelszívás. Régen Ausztráliába mentek a bűnösök, elítéltek. Vagy Amerikába. Mostanába a Marsra tervezik. Mert mindenki bűnös, ezért attól függően, ki milyen mértékben érez bűntudatot, fog elmenni egy jobb élet reményébe dolgozni máshová. Így lehet újvilágot, jobb világot, Paradicsomot építeni és üzemeltetni. Vagy egyesek szerint kolonizáltatni az Univerzumot, Multiverzumot, akármit amiben vagyunk. Ennél trükkösebb a dolog, de arra a fizikusok és a skizok adhatják meg az elméleti és a gyakorlati választ.


Ezeket csak hallottam meg olvastam másoktól, egyáltalán nem biztos, hogy igaz. Fogalmam sincs, hogy igaz-e a Kérdező kérdése. Nem tudom mit jelent a kérdésben szereplő állítmány fogalma és nem tudom kit vagy kiket takar a alany a kérdésben, a kontinensről is csak hallottam a közoktatásban.

2020. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az amerikai elit nagy része nem sátánista, de vannak néhányan, akik ilyeneket állítanak. Azért teszik ezt, mert tudják, milyen sok hiszékeny ember van, és perverz élvezetet éreznek ennyi ember átverésében.
2020. nov. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Wadmalac ***** válasza:
100%

#7: Rég láttam a vallásos, misztikus, ezós dolgoknak a tudományos szakzsargonnal és filozófiával való ilyen művészi koktéllá keverését. :D


Aki csak vázaltosan, töredékesen érti meg, még valószínűleg totál hitelesnek is nézi. :)

2020. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Miért, a Bibliában mi van? Mondjuk nem olvastam, csak pár kiragadott mondatot.

A tudományban mi van? Szintén nem olvastam, csak pár kiragadott mondatot.


Nem mondtam, hogy ez az igazság, sőt, kifejezetten leírtam, hogy ezeket hallottam, olvastam másoktól, a hitelessége pedig azoknak a szava akiktől hallottam, olvastam. Mivel mindegyiknek van szükségszerűen forrása, ezért igaznak kell lennie. Valahol. Valamikor.


Ha a hiteles igazságra vagy kíváncsi, akkor az összes eddigi információt, amit az ember megismert és közzétett el kell olvass, időrendben, és az eredőjét kell venni. Mondjuk nem tudom mit jelent az eredő, de olyasmire gondolok, mint a matematikában a legkisebb közös többszörös. Eredettörténet. Blokklánc. Csak egy az igazság. Illetve ez sem igaz, mert ahány univerzum/multiverzum, annyiféle történés. Ez is egy lehetőség vagy éppen végtelen mínusz egy lehetőség.



Lehet félreértettelek, de az utolsó mondatodból arra következtettem, hogy nem tartod hitelesnek amit írtam. Nem tudom, hogy igaz-e, papagájként leírtam, továbbszajkóztam a sok zagyvaságot, úgyis mindenki a saját tudásából dönti el, hogy igaz-e vagy sem.


A Bazilika mögött sem tudom, hogy került vaddisznó az útra.

2020. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!