Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan veszik az emberek,...

Honnan veszik az emberek, hogy el akarta adni a maffiának a lányát a meggyilkolt nőnek?

Figyelt kérdés

Elég sokat lehet/lehetett hallani, olvasni erről a kínai lányról, aki leszúrta a nevelő anyját, de sehol nem írják az okát, viszont pl. TikTok-on magyarok és külfdiek is írják, hogy el akarta adni őt éa ezért.


Link:

[link]



#gyilkosság #Maffia #Isabella Guzman
2020. nov. 10. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Forráskritika. Nézd meg a két forrásod: bors és tiktok. Ezek után én egy szót nem hinnék el ilyen "hírből", ha nem találom meg egy némileg hiteles híroldalon (index, origo, vagy akármelyik hasonló szennyoldal).
2020. nov. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Onnan veszik, hogy elég sokan vannak, akik a hozzád hasonló, átverhető emberek hiszékenységét kihasználva hatalmas károkat okoznak és ezt élvezik.
2020. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hozzám hasonló, átverhető emberek hiszékenységét kihasználva... xDDDD

Pont ezért kérdeztem, te szerencse csomag, mert nem tudom, mi az igazság. Addig nem hiszek el semmit, nem???

De ne aggódj, ment a lepontozás.

2020. nov. 11. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!