Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy történhetett az a dolog...

Hogy történhetett az a dolog hogy szinte minden Magyar ember tudja ki az a Berki Krisztián -nem a sportoló de a bűnöző-?

Figyelt kérdés
Miért őt adják a TV-ben? Miért írnak róla az újságok? Mióta celeb? Hogy lett ennyi pénze?

2020. nov. 23. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Például az ilyen kérdések miatt. Aki esetleg nem tudja, hogy ki az a suttyó, most rákeres.
2020. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Én élek Magyarországon. Most rájöttem nem tudom ki az Berki Krisztián. Nem vagyok magyar 😢😢😢😢
2020. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Azt hittem ebben közösségben nem bántják az embereket! Boldogtalan vagyok!
2020. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Én Magyarországot gondolom hazámként. Eredeti hazámat tönkretettek! Szeretem Magyarországot! Mindent megteszek, hogy magyar embernek módja! Akarod felsorolom Árpádházi királyokat, miniszterelnököket! Ne bánts engem mert nem megérdemelem!
2020. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Én is kérdeztem egyszer berki krisztiánról, és hasonló szar válaszokat kaptam, nem tudom mi van itt az emberekkel.

Szerintem ő vásárolta be magát az Édes Élet című színvonalas műsorba, ahol először megjelent, ráadásul pont akkor, amikor még az igazi Berki Krisztián is ismert volt, így felfigyeltek rá. Aztán megtartották, mivel simán van olyan undorító, mint a többi celeb, és szép lassan kiszorította a szerencsétlen tornász Berkit.

2020. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
menj vissza a homokdűnék alá kalifátust építeni többi fundamentalista gyökérrel te inkább majom mint ember
2020. nov. 23. 17:45
 7/10 A kérdező kommentje:
érdekes ötlet, hogy bevásárolta magát az édes életbe... úgy gondolom igazad lehet mert előtte valóban nem volt ez a berki jelenség
2020. nov. 23. 17:46
 8/10 anonim válasza:

Előtte az volt, hogy senkiből az FTC vezérigazgatója lett, ami alatt pár millió forint eltűnt a Fradi pénztárából.

Persze lehet hogy nem ő lopta el (már az is rejtély hogy lett vezérigazgató), és lehet hogy nem is kellett bevásárolnia magát a médiába, mert már voltak ott jó barátai. A médiában szeretik az emberek elé rakni a szart, és nézni ahogy megeszik.

2020. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de nem is érdekel, hogy őszinte legyek.
2020. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
akkor a wc-t se húzd le szarás után jó?...
2020. nov. 24. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!