Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem rendkívül...

Csak szerintem rendkívül káros, hogy a média propagálja a idősebb férfi és fiatal lány közti érdekkapcsolatokat?

Figyelt kérdés
A Puzsér által méltán elszidott Hajdú Péter műsorában most a 46 éves Rippel Feri parádézik a 22 éves barátnőjével. Múlt héten a 37 éves Berki Krisztián a 25 éves csajával, akiért családokat rúgtak fel mindkét oldalon. Médiaripacsok instagram nőcskékkel.

2018. márc. 18. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha Berki, akor ez valami Vajna-féle TV, ugye? (nem élek ilyenekkel). Nézd meg a tulajt, minősítsd az adást.
2018. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Minden kapcsolat érdekkapcsolat. Akinek már nem érdeke fenntartani, az kilép belőle. Akkor is, ha napra egykorú a két fél.
2018. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, csak szerinted! Hallottál már arról, hogy érettség szempontjából jó a min 10 év korkülönbség? Mit zavar téged mások élete? Miért nem magaddal foglalkozol? Lenne min javítani...!
2018. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem az, hogy bemutatnak ilyen kapcsolatokat (amik, ugye, egyáltalán nem ritkák), nem jelent semmit.

A 2. esetben pedig 12 év korkülönbség van, tyű, ennyivel már nem is lehet normális kapcsolat...? Érdekkapcsolat pedig lazán van egykorúak között is rengetegszer, nem tudom, mit vársz egy sima kis (bizonyára szórakoztató, fogalmam sincs, mi az) műsortól...

Régen rossz, ha egy műsor, újság vagy egyéb ilyesmi csak a legmagasabb erkölcsöket és békét mutathatja meg, ez életszerűtlen.

A nép pedig imádja a bulvárt, nem fogják betiltani és ne is, bármennyire is utálom a témát, a szabadság fontos.


Amúgy nincs bajom az érdekkapcsolatokkal normális kereteken belül. Nem egy ideális világban élünk, az ilyenek alkalmi megmutatása pedig nem rontja meg az ártatlanokat, max. a hülyéket, akik nem képesek maguk gondolkodni.

2018. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Ilyeneket nézel és csodálkozol, hogy nem tetszik, amit látsz? Ez a káros, nem a korkülönbség.

Jó, tudom, te nem ÚGY nézed, ismerem ezt. :)

2018. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

„az ilyenek alkalmi megmutatása pedig nem rontja meg az ártatlanokat, max. a hülyéket, akik nem képesek maguk gondolkodni.”


Dehogynem rontja. Rengeteg fiatal követője és rajongója van ezeknek az alakoknak, mint Berki. És a média ilyenkor nem neutrálisan áll hozzá hanem konkrétan valamilyen színben feltünteti a dolgot. Esetünkben tapsoltatták a közönséget olyan mondatokhoz, hogy a lány elhagyta a vőlegényét(?) egy hirtelen fellángolt érzés miatt. Egyébként már hogyne számítana 12 év. Főleg ebben az esetben. Nem az évekről van szó, hanem hogy teljesen más életszakaszban vannak egzisztenciálisan legfőképpen. Berki a polgárokat hergelő produkciókkal és médiaripacskodással gyakorlatilag befejezte egy élet felépítését amit anno a labdarúgásban való valós teljesítménnyel (azt hiszem kapus volt) és az ugyanott véghez vitt svindlikkel elkezdett felépíteni. Most tekintsünk el attól, hogy ennek az életműnek a 90 százaléka erkölcsileg, morálisan és a mindenféle értékrendszereket tekintve kukába való. Attól még luxus házakról, utazásokról és autókról beszélünk. A csaj jó esetben pár éve végzett a tanulmányaival. Annyit tud felmutatni, hogy az exe vett neki egy cukrászdát. Hát hol marad az, hogy együtt felépítenek valamit? Együtt alakítanak ki egzisztenciálisan valamit. Támogatják egymást ezen az úton. Nem, nincs ilyesmi. Az insta nőcske csak beleült a tutiba. Ahogy az ilyen kapcsolatban általában lenni szokott. És ne mondja nekem senki, hogy ez normális.


„Jó, tudom, te nem ÚGY nézed, ismerem ezt. :)”


Igen, mert semmi esély, rá hogy szüleim nézték a műsort a nappaliban. Ha rendszeresen felkúrom rajta az agyam szerinted nézném, mint hűséges rajongó? Ugyanmár. Pontosan azért tettem fel a kérdést mert megdöbbentett amit a tévében látok. Mivel az interneten meglehetősen könnyen kialakulhat a „filter bubble” jelenség. Mit tudnék én a bulvárról, ha állandóan teljesen más jellegű híroldalakat böngészek és a közösségi médiában is hasonló ismerőseim vannak...

3 epizódot láttam így részletekben ebből a mocsokból az elmúlt hetekben. Bevallom az utóbbi kettőt már csak azért, hogy tovább építsem magamban az elindult Berkis gondolatot.

2018. márc. 19. 14:10
 7/8 anonim válasza:
0%

"hanem hogy teljesen más életszakaszban vannak egzisztenciálisan legfőképpen."

Hogy te milyen baromságokkal nem foglalkozol... És azt hiszed hogy milyen okos vagy. Van neked életed? Melyikre vagy féltékeny?

2018. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már csak azt kellett volna feltenned, hogy „Mit tettél le az asztalra?”
2018. márc. 24. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!