Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezek mit jelentenem pontosan?

Ezek mit jelentenem pontosan?

Figyelt kérdés

Van ket idezet amit hallottam, de nem ertem. Az egyik "ne ugasd a holdat mert nem ered el"


Masik


"Csak azert mert elveszitettel baratodkent,meg nem azt jelenti hogy megszereztel ellensegkent. Ettol en tobb vagyok. Meg mindig latni akarlak enni. Csak mar nem az en asztalomnal.


Koszonom a valaszokat.



2020. nov. 27. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A második: csalódás, megszűnt barátság. Az egyik fél nem kíván semmi rosszat a másiknak, nem bosszúálló. Nem süllyed le olyan szintre, hogy ellenségeskedjen.

Élje tovább az életet, éli tovább ő is. ✌️

2020. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Osszevesztem a legjobb baratommal, az en hibambol, es ezt kaptam tole.. Akkor elveszitettem vegleg ot :( Koszonom a valaszt.
2020. nov. 30. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Érthető, hogy így reagált akkor.

Kis idő, kérj bocsánatot, valld be, hogy igenis te voltál a hibás (...) és ezt nagyon bánod. Hiányzik neked.

Ha nincs kőszíve és ő is hasonlóan érez(szerintem ő is hiányolja a barátságotokat) ki fogtok békülni. :)

2020. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!